עכבר ה-CM Storm Reaper בביקורת: טנק קטן • HWzone
מחשביםציוד הקפיביקורות

עכבר ה-CM Storm Reaper בביקורת: טנק קטן

לקחנו לסיבוב את עכבר ה-Reapaer החדש מבית CM Storm – עכבר המשלב גם אלומיניום יצוק ומשקל לא מבוטל 
היום בביקורת עכבר נוסף מבית CM Storm, מותג הגיימינג של Cooler Master. זה הוא עכבר ה-Reaper החדש.
עכבר ה-Reaper לוקח משהו שניתן למצוא בעיקר במארזי Cooler Master וזה לא אחרת מאשר החומרים מהם עשויים .
אריזה

בתוך האריזה נמצא את העכבר המדוברת יחד עם חוברת הוראות ותוכנה.
מפרט טכני – CM Storm Reaper
  • סוג אחיזה: Palm
  • חיישן: Avago 9800 לייזר
  • DPI מקסימאלי: 8200
  • זיכרון: 128 קילו-בייט מובנה לשמירת פרופילים
  • משקל: 160 גרם
גוף העכבר
עכבר ה-Reaper עלוי בחלקו אלומיניום ובחלקו האחר פלסטיק. שילוב של שניהם, בעיקר בעכברים הוא דבר נדיר למדי כיום. עכבר ה-Reaper הינו עכבר ארגונומי המיועד לימניים (או שמאליים כמוני שויתרו על חירותם להיות שמאליים בעולם בו הסטטיסטיקה נגדם).
עכבר ה-Reaper כולל 8 מקשים. שניים הם הימני והשמאלי של העכבר, לצד קדימה ואחורה שנמצאים בצידו השמאלי. באיזור האגודל ניצב כפתור פונקציה אותו ניתן להגדיר תוכנתית. ישנם גם לחצני שינוי DPI בחלקו העליון של העכבר ולחצן הגלגלת.
קשה להשאר אדיש לגלגלת שכזאת. גלגלת העכבר הינו גלגלת שלבים עשויית אלומיניום מוצק. מדובר באחת הגלגלות הנוחות ביותר בהן נתקלתי. השלבים לא קשים מדי, בדיוק במידה הנכונה לי ואחיזת האצבע על הגלגלת הקרירה מרגישה טוב ובשליטה. לעיתים אלו הבונוסים האלה שהופכים חוויית שימוש לשוות השקעה.
מבט נוסף אל חלקו העליון של העכבר.
כבל העכבר מצופה בסיבי פלסטיק דמוי בד צפוף. דבר זה תורם לשרידותו של הכבל החשוב. מחבר ה-USB בקצה מכיל ציפוי מוזהב אשר תורם גם הוא לשרידות החיבור על ידי שימוש בגמישות החומר.
תחתית עכבר ה-Reaper. כמות שטח רגליות הטפלון ומיקומם הינו טוב. אין צורך ללכת על כמויות קטנות, בטח לא בעכבר כבד שכזה. ממיקום החיישן שמחתי הרבה פחות שכן הוא רחוק ממרכז העכבר ומרכז שליטת היד. הסתגלות המשתמש למיקום החיישן במקרה כזה תצרוך זמן נוסף.
עכבר ה-Reaper בהשוואה לעכבר ה-G400 הישן שלי. המימדים דומים למדי, כל השאר לא ממש.
חשוב לי מאוד להדגיש לאחר זמן לא מועט עם העכבר המדובר – איכות הבניה של עכבר ה-Reaper היא בין הטובות ביותר שראיתי מימיי בשוק העכברים. איי שם גבוה בין בודדים. שום נקודת חיבור בגוף העכבר לא מרגישה רגישה והפעלת לחץ וכח לא גרמה לקליקים, התעקמויות או חלילה שברים. CM Storm עשתה עבודה יוצאת דופן בהנדסת גוף העכבר.

1 2העמוד הבא
תגיות
Back to top button
Close
Close