עושה (קצת) סדר בבלאגן: MSI מציגה מיתוג מחודש למוצרי הגיימינג

ענקית החומרה מטאיוואן מבינה ששמות כמו MAG, MEG ו-MPG עלולים לעורר בלבול ומנסה לעשות סדר בבלאגן עם שכבת צבע חדשה מעליהם

כשזה מגיע למיתוג מוצרים, יצרניות החומרה במזרח אוהבות להשתעשע, לעיתים יתר על המידה. אחת לכמה שנים, קורה שאחת מהן אפילו מנסה לעשות סדר בבלאגן. כחלק מחגיגת החומרה שהיא תערוכת קומפיוטקס 2022 בטאיוואן, משתדלת MSI לתת שכבת צבע חדשה למוצרי הגיימינג שלה על מנת שנוכל יותר בקלות להבחין במה נחשב מוצר מתקדם יותר ומה פחות.

לא מזמן החליטה MSI שהוא משתמשת בשלושה מיתוגים עיקריים עבור מוצריה – MEG, MPG ו-MAG. באופן לא מפתיע, הדבר הוביל באופן מיידי לבלבול מצד משתמשים שלא ידעו מה כל אחד מסמל, בתוספת העובדה ש-MAG ו-MEG זהים מדי.

לצערינו, MSI לא החליטה שהיא מחליפה את כל הקיצורים הללו במספור פשוט וברור, אבל לפחות החליטה לתת להם סמלים ובצבעים חדשים. אנו נעזור בזיהוי פלח השוק, אך לא יכולים להבטיח ש-MSI שלא תערבב בין מוצר מתקדם עם מיתוג אחד למוצר פשוט עם מיתוג אחר.

MAG נחשב לזול שבין שלושת מותגי הגיימינג של MSI, וכאן תמצאו את לוחות האם הפשוטים ביותר המתאימים לגיימינג בין השלושה. חשוב שלא להתבלבל עם PRO שהיא, באופן קצת משונה, הסדרה הזולה ביותר של MSI עבור לוחות אם אך לא נחשבת לסדרת גיימינג.

MPG הוא מיתוג אמצע השוק של MSI. כאן אנחנו בדרך כלל מוצאים את רוב המוצרים שפוגעים ביחס עלות לתועלת הגבוה ביותר עבור המשתמש המתקדם. המותג MPG יקבל מעתה ערכת נושא בסגנון ניאון עם שילובים של מג'נטה, סגור וכחול. ערכת הצבעים הזאת צפויה להמצא יותר גם בלוחות אם עתידיים ממיתוג זה.

MEG או MSI Extreme Gaming הוא מותג הקצה העליון של MSI, והיה כזה מאז צאתו. עמוקי הכיסים ימצאו את עצמם בדרך כלל חושקים במוצרים בעלי מיתוג MEG עם המשולש הזה.

עד כה MSI בחרה שכמעט ולא להשתמש בשלושת המותגים הללו עם כרטיסי המסך שלה, מה שהופך את כל העסק הזה למבלבל עוד יותר, ושלא לדבר על מסכי גיימינג ומחשבים ניידים.

אם לבחור בדרך, משונה ככל שתהיה, אנחנו מעדיפים כצרכנים שמותגים לפחות ידבקו בו. בתקוות הצלחה והפחתת בילבול צרכני בהמשך הדרך, אנו מקווים ש-MSI עשתה בחירה נכונה עם המיתוג המחודש עבור מותגי הגיימינג שלה.