עוד מבצעים שלא כדאי לפספס: זכרונות RAM באמאזון • HWzone
מחשביםצרכנות

עוד מבצעים שלא כדאי לפספס: זכרונות RAM באמאזון

מבצע חם נוסף מאפשר לכם לרכוש זכרונות RAM של Crucial בתקני ו- במחירים מעולים

בלאק פריידיי מתחיל רשמית רק בעוד כמה שעות (ובעוד כמה שעות נוספות ברוב מדינות המערב האחרות), אך נראה כי המבצעים הגדולים כבר כאן במלוא כוחם – או לכל הפחות קרוב מאוד לכך.

עתה, מי שמחפשים להתחדש בזכרונות RAM חדשים למחשב הנייח או הנייד שלהם יוכלו לקבל אותם במחיר אטרקטיבי במיוחד – במסגרת מבצעי היום של אמאזון על מוצרים של מותג ה-Crucial.

קיטים של זכרונות למחשבים ניידים (SO-DIMM) בנפחים של 16GB מוצעים במחירים של כ-70 דולר, כולל משלוח לארץ, לדגמי 1,600MT/s בתקן סטנדרטי ובתקן DDR3L חסכוני יותר, וכ-92 דולר כולל משלוח לגירסות מתקדמות יותר במהירות 1,866MT/s.

קיטים שמוצעים למחשבים נייחים הם בנפח 8GB (צמד סטיקים של 4GB) בתקן ובמהירות 1,600MT/s בעבור כ-48 דולר כולל משלוח לישראל, וצמד סטיקים של 4GB לנפח כולל של 8GB מדגם Ballistix Elite המבוססים על תקן במהירות 2,666MT/s בעבור כ-68 דולר כולל משלוח לישראל.

crc

בנוסף, עבור חובבי הצילום למיניהם מוצעים כרטיסי SD של Lexar (עוד מותג תחת חברת מיקרון) מהירים מאוד בנפחים של בין 64GB ל-256GB, ובמחירים של בין 38 דולר ל-123 דולר כולל שליחה לארץ.

בדומה למבצע הלוהט על כונן ה-SSD של החברה, גם המבצעים הללו יסתיימו בעוד כחצי יממה, בשעה 12 בצהריים מחר (שישי), כך שמומלץ לנצל אותם כבר כעת במידה והם רלוונטיים לכם. תהנו!

תגיות
Back to top button
Close
Close