עוד מבצעים שלא כדאי לפספס: זכרונות RAM באמאזון

מבצע חם נוסף מאפשר לכם לרכוש זכרונות RAM של Crucial בתקני DDR3 ו-DDR4 במחירים מעולים

בלאק פריידיי מתחיל רשמית רק בעוד כמה שעות (ובעוד כמה שעות נוספות ברוב מדינות המערב האחרות), אך נראה כי המבצעים הגדולים כבר כאן במלוא כוחם – או לכל הפחות קרוב מאוד לכך.

עתה, מי שמחפשים להתחדש בזכרונות RAM חדשים למחשב הנייח או הנייד שלהם יוכלו לקבל אותם במחיר אטרקטיבי במיוחד – במסגרת מבצעי היום של אמאזון על מוצרים של מותג ה-Crucial.

קיטים של זכרונות DDR3 למחשבים ניידים (SO-DIMM) בנפחים של 16GB מוצעים במחירים של כ-70 דולר, כולל משלוח לארץ, לדגמי 1,600MT/s בתקן DDR3 סטנדרטי ובתקן DDR3L חסכוני יותר, וכ-92 דולר כולל משלוח לגירסות מתקדמות יותר במהירות 1,866MT/s.

קיטים שמוצעים למחשבים נייחים הם בנפח 8GB (צמד סטיקים של 4GB) בתקן DDR3 ובמהירות 1,600MT/s בעבור כ-48 דולר כולל משלוח לישראל, וצמד סטיקים של 4GB לנפח כולל של 8GB מדגם Ballistix Elite המבוססים על תקן DDR4 במהירות 2,666MT/s בעבור כ-68 דולר כולל משלוח לישראל.

crc

בנוסף, עבור חובבי הצילום למיניהם מוצעים כרטיסי SD של Lexar (עוד מותג תחת חברת מיקרון) מהירים מאוד בנפחים של בין 64GB ל-256GB, ובמחירים של בין 38 דולר ל-123 דולר כולל שליחה לארץ.

בדומה למבצע הלוהט על כונן ה-SSD של החברה, גם המבצעים הללו יסתיימו בעוד כחצי יממה, בשעה 12 בצהריים מחר (שישי), כך שמומלץ לנצל אותם כבר כעת במידה והם רלוונטיים לכם. תהנו!