עוד חידושים מסאנדיסק – Ultra II ב-mSATA וכונן USB זעיר לסמארטפונים וטאבלטים

לצד סדרת ה-SSD Plus הסופר משתלמת, סאנדיסק הציגה עוד זוג מוצרים חדשים ומעניינים לשוק הביתי. הראשון הוא דגמי mSATA קומפקטיים עבור משפחת ה-Ultra II המוצלחת של החברה. שוק ה- צמא לעוד מוצרים איכותיים בתצורות מוקטנות שמתאימות למחשבים זעירים למיניהם, ולמרות שיש מי שיטענו שה-mSATA דרכו לפנסיה מוקדמת עם כניסתם של חיבורי ה-M.2 – כונני ה-Ultra II העדכניים הם עדיין חדשות טובות מאוד, בייחוד עבור אלו שיש להם חומרה מלפני שנתיים-שלוש.

בדומה לגירסאות ה-2.5 אינץ', גם גירסאות ה-mSATA של כונני ה-Ultra II ישאו תגי מחיר אטרקטיביים מאוד של 74 דולר לגירסת ה-128GB, כ-116 דולר עבור גירסת ה-256GB ו-221 דולר לנפח של 512GB – מחירים שקרובים מאוד לאלו של סדרת ה-SSD Plus ואפילו משתלמים יותר, טכנית, בשל פורמט בכפולות של 128 לעומת כפולות של 120.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ult2ms
זעיר ומשתלם – האם יהיה זה מוגזם מדי לבקש גם גירסת M.2 עם משודרגים?

מוצר שני ומדליק לא פחות הוא כונן ה-Ultra Dual USB 3.0 הזעיר, שעושה את המתבקש ומאפשר להעביר קבצים בין וטאבלטים לבין מחשבים בצורה מהירה ונוחה יותר מבעבר. במקום להעביר קבצים על ידי חיבורו של המכשיר החכם למחשב בכבל, ה-Ultra Dual 3.0 כולל חיבור micro 2.0 בקצה אחד וחיבור 3.0 סטנדרטי בקצה השני – באופן שמאפשר לחבר לסמארטפון או לטאבלט ולהעביר ביעילות לכל אמצעי הכולל כניסת . כמו כן, תמחור סביר של בין 23 דולר לגירסת ה-16GB ל-65 דולר לגירסה עם נפח 64GB הופכים את כונני ה-Ultra Dual 3.0 לאלטרנטיבה עם "בונוס" קטן עבור כונני סטנדרטיים אחרים.

רוצים עוד חדשות וחידושים היישר מתערוכת הטכנולוגיה הגדולה ביותר בעולם? לחצו כאן