ספקי כוח בהספק 1050 וואט - האלף החדש • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחביקורות

ספקי כוח בהספק 1050 וואט – האלף החדש

האלף החדש

 

במשך השנים, מערכות המחשב הביתיות הפכו לחזקות יותר ויותר וכיום הגיעו לרמה שגם מחשב בסיסי יכול להפגין כח עיבוד גדול מעל ומעבר לדרישות המשתמש ממנו. בכל מערכת מחשב כיום ניתן למצוא ספק כח, אשר כשמו כך תפקידו, לספק חשמל לכל רכיבי המערכת. בעיקר על מנת לחסוך בכסף וגם מפאת חוסר ידע, המשתמש הממוצע בוחר בספק כח פשוט אשר לא כולל תכונות מיוחדות והינו בעל כמות נמוכה של תקני איכות. ומשתמשים מתקדמים יותר לרוב מודעים לחשיבות ספק הכח והאחרון הופך לשיקול משמעותי יותר בעת הרכבת מפרט מחשב בין אם בגלל שהמחשב דורש ספק חזק יותר, כלה בנוחות ההרכבה ועד לתמיכה בתקני האיכות המחמירים ביותר.

מוקדם יותר השנה הבאנו לכם ראונדאפ של ספקי כח לשוק הגיימינג בהספקים של בין 425 ל-500 וואט: ספקי כח אלו מיועדים לגיימר הממוצע ומתאימים למערכות בעלות כרטיס מסך בודד. הסברנו לכם בעבר מהי חשיבותו של ספק כח איכותי ומהם הסיכונים בשימוש של ספק כח שאינו איכותי במערכת הצורכת כמות חשמל גדולה. כמו שוק הבייניים, גם שוק האקסטרים לא נח לרגע ומביע פתרונות חדשים לאוברקלוקרים ולרודפי הביצועים האימתניים.

הביקורת הבאה מוקדשת כולה לאקסטרים ובכוונתנו לבחון צמד ספקי כח בהספק מטורף של 1,050 וואט – אקסטרים כבר אמרנו?

 
מי צריך 1050 וואט?
 
סביר להניח שבשלב זה רבים מרימים גבה ושואלים את עצמם מי צריך 1050 וואט? התשובה לכך היא בוודאי שלא המשתמש הפשוט. מערכת אשר תצטרך ספק כח בהספק של 1050 וואט ככל הנראה תבוסס על מעבד מרובע ליבות (או אפילו משושה ליבות כמו ה-Core i7 3960X) וכרטיסי מסך מרובים ומתקדמים כגון שלושה כרטיסי מסך מדגם GeForce GTX580 או שני כרטיסי מסך מדגם Radeon HD6990. בביקורת זאת נציג לכם שני ספקי כח חדשים בעלי הספק של 1050 וואט מבית היצרניות Corsair ו-Thermaltake.
 
 
אזהרה! פתיחת ספק הכח מבטלת את האחריות עליו ועלולה לגרום להתחשמלות. אין לפתוח את ספק הכח או להתעסק עם הרכיבים הפנימיים שלו ללא ידע, ניסיון וכלים מתאימים.

1 2 3 4 5 6 7העמוד הבא
תגיות

5 תגובות

 1. אני חובב מקסימום ביצועים
  ועדיין זה ניראה לי בזבזני כי להוציא על מחשב מעל ל-7500 ש"ח זה טיפשי (העלתי את המחיר המומלץ כי עלו המחירים בשוק)

  בקיצור מדהים אבל מיותר!

 2. מכובד אך מיותר
  מיותר לכל מי שמשחק על מסך אחד בלבד , ברזולוציה של 1600 או 1900 , לשם כך ניתן להסתפק בכרטיס בודד ולחסוך הרבה כסף על חשמל – כל קילוואט היום 48 אגורות , ומחיר החשמל עוד יעלה . יחד עם זאת כתבה טובה ומועילה לאלו המחפשים ביצועים קיצוניים

 3. ל4 , היום ..כבר לא מיותר
  כדי להריץ את BF3 על ULTRA + פילטרים אתה צריך לפחות שני HD6950/GTX570…אז אל תגיד שבשביל מסך בודד כרטיס מסך אחד מספיק.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close