ספייר מציגה מחשב פצפון, מפצל מסכים • HWzone
CES 2012מחשבים

ספייר מציגה מחשב פצפון, מפצל מסכים

ספייר מציגה מיני-מחשב ומפצל תצוגה
 
עבור חברת ספייר (Sapphire), תערוכת CES השנה לא התרכזה סביב לוחות אם וכרטיסי מסך בלבד. היו אמנם כאלה ולא מעט, אך היו גם מוצרים נוספים, כמעט גאדג'טים בתיאורם.
 
כמובן שהחברה לא יכלה להימנע מלהשוויץ בכרטיס המסך החדש שלה, ה-HD7970. כרטיס המסך הושק רק לפני מספר ימים וחברת מדווחת כי מלאי הכרטיסים אזל כבר בחנויות. הכרטיס של ספייר מגיע עם עיצוב רפרנס סטנדרטי. עם זאת, מסר דובר החברה כי דגמים נוספים יגיעו בזמן הקרוב.
 
את הכרטיס החדש חיברה חברת ספייר ללוח אם מתוצרתה, ה-PURE Black X79N, שמבוסס, כפי שמרמז גם שמו, גם ערכת השבבים X79 החדשה מבית חברת .
הלוח תומך טכנולוגיית ה-CrossfireX לריבוי כרטיסי מסך של , מכיל יציאת 3.0 וגם חריצי PCIe מהדור השלישי.
 
ה"גאדג'ט" הראשון של הוא ה-Edge HD3, שהוא בעצם מחשב פצפון המבוסס על שבב ה-APU של מדגם E450 שרץ במהירות של 1.6 גיגה-הרץ .בנוסף, מכיל המחשב לא פחות מ-4 גיגה-בייט של זיכרון , כרטיס מסך מסוג HD6320 וכונן קשיח בנפח של 320 גיגה-בייט. לא רע בכלל יחסית לגודלו המזערי.
המחשב מכיל יציאת אוזניות ורמקולים, HDMI, 2 כניסות USB וכניסת אחת.
דובר חברת ספייר מבטיח לנו כי המחשב יגיע אל מדפי החנויות אחרי השנה החדשה הסינית (שחלה ב-2 בפברואר).
 
ההפתעה השנייה של ספייר היא מכשיר ה-Vid 2X. הקופסה הקטנה הזו יכולה לפצל כל תצוגה שתחובר אליה ל-2 מסכים כשכל אחד מהם ישדר תמונה ברזולוציית HD מלאה. ה-Vid 2X יכול לשכפל את התצוגה לכל מסך או למתוח את התצוגה במקורית על 2 המסכים אליהם הוא מחובר. היופי שבמפצל הוא שכל עבודת הוידאו מתבצעת מחוץ למחשב עצמו כך שאינו משפיע על הביצועים כלל.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close