adplus-dvertising
שאלנו - היא לא מוצעת למכירה בינתיים

סמארטפון גיימינג שהופך לנייד גיימינג והפתעות נוספות מ-Razer

חברת מוצרי הגיימינג הפופולרית פלשה לתערוכת CES 2018 עם שלל מוצריה המעודכנים – ומקלדת אחת בגודל מפלצתי

Razer היא אחת מאותן חברות שמשתדלות להפתיע בכל אירוע תקשורתי גדול – והיא עשתה זאת בהצלחה גם בתערוכה הגדולה בווגאס עם Project Linda, שהופך את המכשיר החכם הראשון שלה למחשב שלם. אז בואו להכיר את המיזם השאפתני החדש הזה, ועוד כמה מוצרים טריים אותם הציגה היצרנית הצומחת, מרוכזים במקום נוח אחד.

רמקולים מוארים הם הדבר החם החדש

יתכן שמוצרי אודיו עבור המחשבים האישיים היו המעוז האחרון, אבל עכשיו גם הוא נכבש: הרמקולים החדשים של Razer שהוצגו תחת השם Nommo מציעים עיצוב מעניין וכוללים תמיכה בהארת לד מובנית צבעונית אשר מתממשקת עם יישום ה-Chroma של החברה.

הם יהיו זמינים במחיר של 150 דולר לגרסה עם צמד רמקולים בעלי אלמנט באס מובנה, או במחיר 500 דולר ענקי לגירסה עם צמד רמקולים בעלי טוויטרים ייעודיים וסאב וופר נפרד בקוטר 15 סנטימטר – כאשר לאלו שאהבו את העיצוב אבל לא את ההארה תוצג גם גירסת בסיס בחיבור אנלוגי בלבד בעלות של 100 דולר.

הרמקולים מצטרפים אל כל שאר הציוד ההיקפי – ומתחיל לזרוח במיליוני גוונים שונים

עכבר אלחוטי בלי סוללות

המוצג הכי מרשים של בדוכן החברה בקטגוריית הציוד ההיקפי היה עכבר הגיימינג החדש Mamba HyperFlux, שיגיע לצד פד גיימינג גדול ומרשים אשר לא ישמש רק בתור משטח עבודה נוח לביצועים מיטביים – אלא גם לטעינה המכשיר בזמן עבודתו, בטכנולוגיית אינדוקציה שאינה דורשת חוטים.

אנחנומודים שלהחליף סוללות בעכבר אלחוטי זו לא משימה תכופה ומעיקה במיוחד, אך אין לנו התנגדות לטרנד החדש הזה שמבטל את הצורך בה לגמרי, לפחות עבור אלו שיש להם פינת גיימינג אחת קבועה בבית שרק בה הם משתמשים, וכל העסק הזה לא הופך למסורבל יותר. המחיר? 250 דולר לצמד העכבר והמשטח.

Mamba HyperFlux – שם מדליק, טכנולוגיה מדליקה

בנוסף, היו בדוכן גם בקרי המשחק השונים של החברה לקונסולות (ולמחשבים אישיים), מסודרים בעמדות משחק כפולות שיאפשרו למבקרים להתנסות בעצמם ולהבין את היתרונות של הציוד לעומת הסטנדרט הנפוץ מבית סוני ומיקרוסופט.

ג'וייסטיקים מכל הסוגים – לכם נשאר רק לבחור

המסך שעושה את הסמארטפון

הוא כבר הושק לפני כחודשיים, אך ה-Razer Phone המיוחד עדיין היה אחד ממוקדי המשיכה העיקריים בביתן הצפוף, ואנחנו נסתפק באישור לכך שכן – פאנל תצוגה בקצב רענון כפול של 120 הרץ אכן עושה את כל ההבדל, בייחוד לאלו שהתרגלו לצפות לקצבים גבוהים אלו מעולם המחשבים האישיים. אנחנו מאוד מקווים שהסיפתח הזה יצלח, וישכנע יצרניות אחרות להביא את הטכנולוגיה אל ההמונים במהירות.

סמארטפון עם מסך מושלם לגיימינג – איך לא חשבו על זה קודם?

גם המחשבים האישיים של היצרנית כיכבו בדוכן, עם כל הסוגים והגדלים שזמינים כיום בחנויות – ואנחנו משתוקקים לגלות אילו שדרוגים מכינים לנו לקראת בואם של דגמי 2018 המרועננים.

העיצוב דומה – אבל התמחור נע בין 1,000 דולר מצד אחד ל-3,500 דולר ויותר בצד השני, וכך גם הבדלי הביצועים כמובן

התגעגעתם ל-Padfone של אסוס? היורש כאן

המוצר הכי מיוחד בדוכן החברה, ללא צל של ספק, היה Project Linda – נסיון נוסף להפוך את המכשיר החכם למחשב אישי שלם, עם תקווה לכך שהפעם הטכנולוגיה אכן בשלה מספיק בכדי להפוך את הפנטזיה למציאות.

עוד מיזם מפתיע של Razer – נקווה שיבשיל להשקה מסחרית, ולא יישאר בגדר אב-טיפוס

מדובר באב-טיפוס של מערכת דמויית מחשב נייד שה-Razer Phone ישולב בתוכה ויפעיל אותה, בדומה למה שניסתה מוטורולה ומכשיר ה-Atrix שלה עוד בתחילת העשור. תמצאו במארז מסך מגע בגודל 13 אינץ׳ בעל רזולוציה וקצב רענון זהה לזה של הפאנל הייחודי בסמארטפון, אחסון מובנה בנפח 200 ג׳יגה-בייט, חיבור USB 2.0 וחיבור אוזניות אנלוגי, מקלדת עם הארת Chroma צבעונית וסוללה שתטען את הסמארטפון בזמן חיבורו, עם קיבולת שתספיק לטעינה מהירה של ה-Razer Phone במלואו שלוש פעמים לפחות – בזמן שזה מתפקד למעשה בתור משטח המגע (ופאנל כפתורי מאקרו ניתנים להתאמה) עבור היחידה כולה.

Project Linda יעניק סיבה טובה נוספת לקנות דווקא את ה-Razer Phone? נחיה ונראה

המוצר עדיין לא בשל להיות מושק רשמית ועדיין לא קיבל תג מחיר, אך נשמע כבעל פוטנציאל ממשי – בתקווה שלא יהיה יקר יותר מהמכשיר החכם אשר אמור להפעיל אותו.

לקינוח – מקלדת הענק

אין למוצר המגודל הזה שהוצג לראווה במרכז הביתן שום יישום מעשי, למרות העובדה שהוא תקין ופעיל לחלוטין עם מנגנוני לחיצה מכאניים והארה אחורית צבעונית – אבל הוא עדיין מגניב ביותר, ומקבל מקום של כבוד בתוך כתבה זו.

שאלנו ולא – היא לא מוצעת למכירה בינתיים

רוצים עוד מידע בלעדי מתוך תערוכת CES 2018 – המשיכו לעקוב אחרינו.

  1. Elad Ben Shimon

    שאלה
    איפה אפשר להשיג את העכבר הזה?

    16/01/2018 בשעה 16:39