סכום בן חמש ספרות כמחיר בסיס: מחשבי ה-Surface Book 2 הושקו בישראל • HWzone
מחשביםמחשבים ניידיםצרכנות

סכום בן חמש ספרות כמחיר בסיס: מחשבי ה-Surface Book 2 הושקו בישראל

אחד מהטאבלטים ההיברידיים המתקדמים ביותר שקיימים בשוק הגיעו לארץ – עם עלות מאסיבית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודשיים וחצי אחרי שנחשפו בפנינו בפעם הראשונה, המחשבים הניידים המתקדמים ביותר בארסנל של חברת מגיעים לישראל בפעם הראשונה, באמצעות ייבוא של חברת CTI.


בניגוד לדור הראשון של ה-Surface Book שהיה זמין בגודל אחד ויחיד, ה-Surface Book 2 מוצע הן עם מסך בגודל 13.5 אינץ' והן עם מסך 15 אינץ', שניהם ברזולוציות 3K מרשימות, עם מעבד ה-Core i7-8650U מרובע הליבות, זכרון דינאמי של 8 ג'יגה-בייט או 16 ג'יגה-בייט, כונני בנפח של בין 256 ג'יגה-בייט לטרה-בייט אחד, רמקולים סטריאופוניים, מערכת 10 בגירסת ה-Pro, סוללות שמבטיחות לספק עד 17 שעות פעולה בטעינה בודדת – ובעיקר מדגם GTX 1050 ומדגם GTX 1060 (בדגמי ה-13 אינץ' וה-15 אינץ' בהתאמה), אשר נדחסים יחד עם כל שאר הרכיבים במעטפות מתכתיות קומפקטיות עם משקל של בין 1.6 קילוגרם ל-1.9 קילוגרם בלבד.

מחירים התחלתיים של מעל 10,000 שקלים חדשים – ואתם גם לא מקבלים את עט המגע שמשווק לצידם

אז מה המחיר? בארצו של הדוד סם, מחיר הבסיס של ה-Surface Book 2 בגודל 13.5 אינץ' (אם להוציא מהמשוואה את הדגם המוזל והמסורס שמבוסס על מעבד כפול מהדור הקודם ועל גראפית מובנית) עומד על 2,000 דולר, לא כולל מס – ואילו בארץ הקודש המחיר לאותו דגם מתחיל מ-10,600 שקלים חדשים, לא פחות, לדגם עם אחריות לשנה אחת ומקלדת עם אותיות באנגלית בלבד. 'לא זול בכלל' זה אנדרסטייטמנט.

הטכנולוגיה שמאחורי ה- Book 2 ראויה להערכה ואפילו להערצה – אך האם היא גם מצדיקה רכישה?

דגמים מתקדמים יותר של דגם ה-13.5 אינץ', עם כונן גדול יותר וזכרון כפול של 16 ג'יגה-בייט, נמכרים במחירים של בין 13,000 ש"ח ל-19,600 ש"ח (לא, זו לא טעות), ואילו דגם ה-15 אינץ' בעל כרטיס המסך המשופר נמכר במחירים של בין 13,500 ש"ח ל-17,500 ש"ח, בתלות בנפח כונן האחסון שבפנים. אלו הן עלויות אסטרונומיות בכל קנה מידה, אך ראוי לציין כי הן גם אינן גבוהות באופן משמעותי במיוחד מהעלויות הקיימות עבור ה- Book הראשון בארץ – ובהתחשב בכך שהדור השני כולל שיפורים חומרתיים וטכנולוגיים כמעט בכל גזרה, ניתן לראות בהגעתו שיפור משמעותי של היצע המותג, למרות הכל.תגיות

7 תגובות

  1. אני חושב שיש יותר אותיות בתגובה שלי מאשר כמות המחשבים שיימכרו בארץ.
    אולי אפילו יותר מילים

    1. אני לא חושב שאת מייקרוסופט באמת מעניין כמה מחשבים שלה יימכרו בארץ. ישראל מדינה זניחה במכירות של דברים כאלה.

  2. מתוך סקרנות – מה הקונספט של המוצר גם אם הוא שנוי במחלוקת או בכלל לא אמיתי (כמו למשל אם אתה מעצב אז אין מנוס חייב מחשב של אפל) שאמור להצדיק את המחיר?

    1. הקונספט הוא שזה מחשב טוב. במדינה נורמלית המחשב הזה לא עולה הרבה יותר ממחשב של רייזר למשל. מילא. אם הייתי עשיר הייתי קונה. על פי הביקורות המחשב עומד בכל ההבטחות של מיקרוסופט. לדעתי המחשב הזה, כמו הסרפס סטודיו (וכמו לא מעט מהמקבוק פרו'ים למיניהם), לא נועד ללקוחות פרטיים. הוא נועד כדי להרכש על ידי אירגונים גדולים שעוד 2000 שקל לא יזיזו להם למעצבים, מנהלים וכאלה שצריכים כוח חישוב מכובד באריזה ניידת (ולא מכוערת).

  3. מן הסתם, זה בכלל רשמי בארץ או רק יבוא מקביל בלבד של CTI בלי נציגות רשמית?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך