סימן לבאות? GeForce GTX 1660 Ti מתחת למחיר המינימום המומלץ

כרטיס הביניים החדש של בדגם מבית הופך למשתלם עוד יותר עם ירידה קלה מתחת לרף של 280 דולר

לצד כונני ה-SSD וכרטיסי המסך מבית , מצליחה להפתיע אותנו בימים אלה גם עם המחיר של דגם ה-Turing הראשון שאינו כולל ליבות עיבוד ייעודיות לעקיבת קרניים – ה- GTX 1660 Ti שזכה לקבלת פנים חיובית למדי מהמבקרים כשהושק בתג מחיר התחלתי של 280 דולר בתור תחליף ל- GTX 1070.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דגם GTX 1660 Ti של חברת Gigabyte עם המהרת תדר קלה, 6GB של זכרון GDDR6 וקירור WindForce כפול מאווררים מוצע למכירה עתה בחנות המקוונת ב-275 דולר, 5 דולר מתחת לרף הרשמי (שבו ניתן למצוא כמה דגמים נוספים מבית MSI, ו- הזמינים במלאי) – ובמחיר של 337.59 דולר כולל תוספת מע"מ ומשלוח עד הבית.

ירידה ראשונה מתחת למחיר הרשמי – משהו שלא קרה עד כה עבור אף דגם מהדור החדש

המחיר הסופי המתקבל הוא 1,230 שקלים, שזולים בכ-170 שקלים לכל הפחות ממחיר דגמי ה-GeForce GTX 1660 Ti הזמינים בחנויות בארץ – ולנו נותר רק לקוות כי הוזלה זעירה זו בתוך שבועות בודדים מרגע ההשקה מצביעה על אפשרות ממשית לזמינות גבוהה שתאפשר מלחמת מחירים והוזלות נוספות אשר יהפכו את ההיצע של בשוק הביניים למעניין ועסיסי יותר.

חושבים ששווה לרכוש את ה-GTX 1660 Ti, עדיף לבחור באחד מדגמי ה- היקרים והמקדמים יותר או שלחילופין להמתין לגרסאות זולות עוד יותר שיגיעו בחודשים הקרובים? בואו לשתף בתגובות.