"סטיב ג'ובס" מוכר תה לטאיוואנים • HWzone
מחשבים

"סטיב ג'ובס" מוכר תה לטאיוואנים

בטאיוואן גייסו כפיל של המנכ"ל האגדי לפרסומת. התביעה כבר בדרך?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סטיב ג'ובס, האיש החזק ביותר באפל (Apple), הוא ללא צל של ספק אחת מהפרסונות המפורסמות והמצליחות ביותר בעולם הטכנולוגיה (ובעולם, באופן כללי). האיש אחראי על ההצלחה העצומה של החברה (ועל כך יעידו הצרות הגדולות אליהן היא נקלעה כשהוא לא היה שם), ומהווה את אחד המשווקים והיחצנים המוכשרים ביותר, שמצליח לשכנע אותנו פעם אחר פעם בכך שפשוט לא נוכל להסתדר בלי המכשיר הנוצץ, היקר והחדש ביותר מבית החברה שלו.

היכולות הייחודיות האלו לא נעלמו מעיניה של חברה טאיוואנית שמייצרת תה, שהחליטה כי אם ג'ובס טוב מספיק בכדי לשווק מוצרי אלקטרוניקה יוקרתיים – הוא יהיה נהדר לא פחות בשיווק משקאות תה לאזרחי המדינה.

בסרטון הפרסומת שהפיצה החברה נראה חקיין של ג'ובס (שעושה עבודה לא רעה בכלל), המבשר לצופים כי יש להם סיכוי לזכות ב-iPad 2 (גם הוא חיקוי?), וכל שעליהם לעשות הוא לרכוש את אותם מוצרים מבוססי התה מבית החברה – כל זאת במהלך מה שנראה בדיוק כמו אחת ממסיבות העיתונאים המפורסמות של , כולל פוסטר ענק של ה- 2 ברקע.

לא ברור כיצד אנשיה של אפל יבחרו להגיב להופעת האורח המעניינת של מנהיגם הדגול, אם כי מנסיון העבר, נראה שלחברה הטאיוואנית כדאי לחפש עורך דין טוב, ויפה שעה אחת קודם.

לא נסיים לפני שנשאל את השאלה הברורה מאליה – אתם הייתם קונים תה מסטיב ג'ובס?


תגיות

2 תגובות

  1. Hell
    אם (דמותו של) סטיב ג'ובס יצליח למכור תה לסינים, ואם בעתיד הקרוב הוא יצליח למכור בוריטוס למקסיקנים, אני אקנה כל דבר שהוא יציע. כולל שירותי מין.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close