סוף סוף תחרותי: ב-AMD קיצצו את מחירו של ה-Radeon R9 Nano ל-500 דולר

הכרטיס הזערורי והיעיל של מפתחת השבבים מסאניוייל זוכה לקיצוץ משמעותי במחיר, שהופך אותו למתאים מאוד עבור כל מערכת גיימינג קומפקטית

עדיף מאוחר מאשר אף פעם? כחודשיים אחרי שהושק רשמית, ב-AMD עשו סוף סוף את מה שציפינו וקיווינו שיעשו כבר מההתחלה – והכריזו כי מחירו של כרטיס ה-Radeon R9 Nano הזעיר שמבוסס על ליבת ה-Fiji יעמוד מעכשיו על 500 דולר, במקום 650 דולר עד כה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המחיר החדש הופך את הכרטיס שאורכו כ-17 סנטימטרים בלבד ממתחרה ישירה של ה-Radeon Fury X וה-GeForce GTX 980 Ti שעדיפים עליו כמעט בכל פרמטר, למתחרה ישיר ושקול הרבה יותר של ה-GeForce GTX 980 – במיוחד לכל מי שמעוניינים ליצור מערכת גיימינג עוצמתית ככל הניתן במארז Mini-ITX, ועד כה התרכזו בעיקר ב-GeForce GTX 970 המשתלם.

חדשות נהדרות לחובבי תצורת ה-Mini-ITX
חדשות נהדרות לחובבי תצורת ה-Mini-ITX

אנחנו מקווים מאוד שנראה את ההוזלה באה לידי ביטוי גם בחנויות בישראל ובהקדם האפשרי, אך עם זאת עדיין לא ממש ברור האם המהלך הזה, שמגיע בימים בהם רוב חובבי התחום כבר נמצאים עמוק בפנטזיות אודות דור כרטיסי המסך החדש והמשוכלל של AMD ו-NVIDIA, יסייע ל-R9 Nano להתחיל להימכר בערימות. אחרי הכל, עם הבטחות לשיפור יעילות של פי 2 או יותר בעוד כחצי שנה מהיום – יתכן שצרכנים רבים יעדיפו לצבור את ה-500 דולרים הנדרשים.