סוני משיקה PS3 Slim עם נפח אחסון מוגדל • HWzone
מחשבים

סוני משיקה PS3 Slim עם נפח אחסון מוגדל

מחשש שקונסולת ה-Xbox 360 החדשה של תשתלט על השוק, משיקה סוני PS3 Slim בעלות נפחי גדולים יותר, של 160GB ו-320GB

כבר בעת השקת קונסולת ה-PS3 Slim של סוני אשתקד, היה ברור כי כונן בנפח של 120GB לא יספק את הגיימרים. ניתן היה אמנם להשיג את הקונסולה בגרסה שכוללת נפח אחסון של 250GB, אך עם זאת תוספת המחיר לא הצדיקה את רכישתה בעיני רוב המשתמשים. כעת, החליטה סוני להפסיק את שיווקן של גרסאות ה-PS3 Slim הישנות, ובמקומן היא תשווק שתי גרסאות חדשות שכוללות נפחי אחסון גדולים יותר של עד 320GB. ככל הנראה, סוני החליטה להגדיל את נפח האחסון של קונסולות ה-PS3 עקב העובדה כי קונסולת ה-Xbox 360 החדשה של שהושקה בחודש שעבר מגיע עם כונן בנפח של 250GB כברירת מחדל.

 

הקונסולות החדשות יהיו זמינות לרכישה גם בצבע לבן (אם כי נכון לרגע זה רק בגרסת ה-160GB), והן יימכרו בצירוף שלט DualShock 3 תואם, גם הוא בצבע לבן. מכיוון שהשינוי היחידי הלכה למעשה שתבצע בקונסולת ה-PS3 Slim שלה הוא החלפת הכוננים הקשיחים, הקונסולות צפויות להתחיל להימכר ביפן כבר החל מחודש הבא, כאשר גרסת ה-160GB צפויה לעלות כ-350$ בעוד גרסת ה-320GB תעלה כ-400$.
הבשורות הרעות הן שנכון לימים אלו לא הודיעה האם הקונסולות החדשות יימכרו גם מחוץ ליפן – כך שכלל לא ידוע אם ומתי נזכה לראות אותן על מדפי החנויות בישראל.
 
נראה כי החלטתה של סוני להשיק קונסולות PS3 Slim בעלות נפח אחסון גדול יותר נובעת מהתחרות הקשה שלה מול מיקרוסופט, תחרות שאף צפויה להתגבר בעתיד הקרוב כאשר מיקרוסופט תשיק את מערכת בקרת התנועה החדשה שלה, Kinect (לשעבר ידועה כ-Project Natal), כבר באוקטובר השנה.

תגיות

9 תגובות

 1. בתור אחד שלא מבין ב PS3
  אין אפשרות פשוט לשדרג את הדיסק הקשיח שיש בו?

 2. ה-SLIM מכוער
  השמן הרבה יותר יפה, נראה יוקרתי יותר ופחות מצועצע.

 3. 2
  גם ה250GB של MS לא ניראה "משהו"
  אבל כן אני מסכים ,הPS3 המקורי נראה הרבה יותר יוקרתי ויפה ,מצד שני אנחנו לא בוחרים קונסולה לפי היופי ,הכי חשוב זה התקפקוד ואחרך כך המראה .

  בכול מקרה ,חסר דבר אחר לסוני והוא אפשרות להתקנת משחקים על הHDD ,תהליך שניראה לי יהיה מאוד מאוד ארוך ,אבל מצד שני הוא ישתלם עקב המהירות הנמוכה יחסית לכמות הנתונים של הכונן …

 4. Shlompy היקר
  אולי אתה לא רגיל לשוק הקונסולות, אין דבר כזה "לשדרג", יש "לקנות חדש אחרי שהישן נשרף בגלל איכות ירודה".

 5. ל4
  בPS3 המקוריים היה אפשר בקלות להחליף את הHDD גם לאחד של 500GB על ידי שליפה של מגירה קטנה שבתוכנה היה נמצא הHDD

 6. ל1
  אפשר בעוד איך וזה דווקא יוצא יותר זול מאשר לקנות PS3 עם נפח אחסון שכזה.
  אבל בעיקרון רוב הלקוחות הם אנשים שאינם מודעים שאפשר להחליף את הדיסק הקשיח בPS3 ולכן הם משווקים את זה,גם כן זה בכדי להראות שריר למיקרוסופט שלסוני יש את הקונסולה עם הכי הרבה נפח..

 7. ל -7 : לא מצאתי סיבה
  קניתי PS3 לפני משהו כמו שנתיים עם דיסק של 40GB במחשבה שאני פשוט אחליף את הדיסק כשיבוא הצורך. עד היום עוד לא מצאתי צורך…… ה PS שלי בשימוש יום יומי גם בתור מדיה סנטר, גם המון משחקים וגם תמונות וכדומה. עדיין לא הגעתי ל 80% מהדיסק שיהיה בשימוש בו זמנית.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close