סוני משיקה נגן Blu-ray זול • HWzone
מחשבים

סוני משיקה נגן Blu-ray זול

סוני הודיעה השבוע על השקת נגן Blu-ray שני מתוצרתה, אשר יצטרף לספינת הגדל הנוכחית שלה, BDP-S1, המשווקת החל מסוף 2006. הנגן החדש אשר נקרא BDP-S300 יגיע לשוק במהלך חודש יוני ומחירו בארה"ב יעמוד על 600 דולרים, זול ב-40 אחוזים ביחס ל-BDP-S1, אשר מחירו עומד על 1000 דולרים. הנגן החדש של סוני הוא בעל מימדים קטנים יותר מאלו של ה-BDP-S1 ולמעשה דומה בגודלו לנגן DVD סטנדרטי. הוא תומך ברזולוציית המסך הגבוהה ביותר שקיימת לתוכן HD, כלומר, 1080p, אך בניגוד לאחיו הגדול מסוגל גם לנגן תקליטורי אודיו בפורמט CD.

סוני מציגה את הדגם החדש "בניסיון להרחיב את השוק" מסר דובר החברה. "אנו רוצים להגיע גם לשוק הרחב, ולא לפעול רק בקצה העליון של השוק". לטענת סוני, רק חובבי אלקטרוניקה בודדים יוכלו להבחין בהבדלים בין שני המכשירים, והלקוח הממוצע כלל לא יחוש בהם – "כשם שמנצח תזמורת יוכל לחוש ביותר ניואנסים כשישמע יצירה של בטהובן מאשר המאזין הממוצע".

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הנגן החדש של סוני צפוי להתחרות בנגן ה-HD-A20 שטושיבה השיקה לפני כחודש ומתומחר גם הוא במחיר של 600 דולרים. גם הנגן של טושיבה תומך ב-1080p אך לא ב-HDMI 1.3, הגרסה האחרונה של סטנדרט התצוגה, כי אם בגרסה 1.2. מצד שני, סוני לא חשפה באיזו גרסה יתמוך הנגן החדש שלה ולכן ההשוואה כאן לא אפשרית.


נגן ה-BDP-S300 של סוני


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close