סדרת מוצרי המגע מבית ASUS נחתה בארץ • HWzone
מחשבים

סדרת מוצרי המגע מבית ASUS נחתה בארץ

אלגנטיות, פרקטיקה ועיצוב מעולה, את כל אלו תמצאו בסדרת מוצרי המגע החדשה של חברת ASUS, שהינם בעלי מערכת ההפעלה החדשה  Windows 8מבית Microsoft, בואו להכיר.

ASUS השיקה בישראל את סדרת מוצרי המגע החדשים שלה, שמציעים שילוב בין עולם הגאדג'טים לעולם הניידים שמוכר לכולנו, בין המוצרים שהוצגו היו מחשבים אולטרה ניידים בעלי מסך מגע מסדרת ה- ASUS Vivo Book ביניהם ה-ASUS ZenBook Prime Touch, שהינו מחשב נייד לכל דבר שמצוייד במסך מגע, כמו כן הוצגו 3 דגמי טאבלטים, שניים מסדרת ה- ASUS Vivo TAB שמציע שילוב בין למחשב (מסך נשלף), הדגם האחרון ובעצם גולת הכותרת של החברה הוא ה- ASUS TAUCHI, שמציג בעל שני מסכים ברזולוציה גבוה, ומאפשר מספר אפשרות תצוגה.

ASUS TAICHI ASUS VivoTAB
ASUS VivoTAB Windows 8

היצע הדגמים גדול, ומי שחיפש עד כה את השילוב של נייד וטאבלט לא יזדקק לרכוש כל אחד בנפרד, החברה מציעה שילובים שכאלו במכשיר אחד, גם על גודל המסך לא תתפשרו והיצע הדגמים השונים מתחיל מגודל של 10 אינץ דרך 11.6, 13, 14 אינץ ועד ל-15.6, מה שמבטיח שימוש נוח במגוון רחב של תחומים. בהיצע החומרה, הניידים ביניהם עושים שימוש בדגמי אינטל מסדרות ה-Intel Core i7/i5/i3 כאשר הטאבלט מסדרת ה-VivoTab עושה שימוש במעבד אטום, וטאבלט ה-RT מציע את שבב ה- 3 כמעבד, כולם כמובן מצויידים במערכת ההפעלה 8 שהושקה ברעש גדול לפני שבועות ספורים.

אית'ן סאן, האחראי על פעילות החברה בארצנו, הציג את קו המחשבה והעתיד של מוצרי החברה בשילוב של מספר מילים פשוטות, כאשר ובעצם מה שהיה צפוי לכולנו ובעתיד שחווי לנו, הוא השילוב של של פלטפורמת הניידים, גאדג'טים והעולם החברתי, ואפשרות לגישה קלה וזמינה מכל מקום.

SO LO MO In Search
איתן סאן איתן סאן

המוצרים נחתו בארצנו הקטנה והינם זמינים לרכישה כבר מהחודש הקרוב, מחירים של המוצרים נע בין 3000 שקלים לדגם החלש בסדרת ה- Vivo Book, ומטפס עד לכ-8500 שקלים לדגם ה- ZenBook Prime Touch , בדצמבר צפוים לנחות דגמים נוספים שירחיבו את המגוון הן לצד הזול והן לצד היקר יותר.

ASUS Series ASUS VivoTAB RT
ASUS VivoBook S200 ASUS VivoTAB Series

סקירה רחבה ומעמיקה יותר תגיע בהמשך, כרגע לכו לגעת !

תגיות

3 תגובות

 1. הייתי רוצה אחד כזה
  לא קצת יקר 3000 שקל בשביל טאבלט…?

 2. אחרי הקטסטרופה שקוראים לה אסוס טרנספורמר פריים, אני לא יודע אם אגע שנית במוצר של אסוס

 3. לא אוהב אסוס
  הדבר היחיד שהם טובים בו, הוא כונני DVD.

  כונני ה-DVD שלהם שקטים.

  שאר המוצרים – זוועה

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close