סדרת זיכרונות חדשה מבית PNY • HWzone
מחשבים

סדרת זיכרונות חדשה מבית PNY

לא הרבה יודעים אבל חברת PNY, שמוכרת בעיקר בתחום כרטיסי המסך המקצועיים (Quadro FX) שלה, מייצרת במשך זמן לא קטן גם זיכרונות למחשב הביתי. לפני מספר ימים הודיעה החברה על השקת סידרה חדשה שמיועדת לקהל הגיימרים וקהל מחפשי הביצועים.
 
הסדרה החדשה, ששמה XLR8TM, תגיע בקיטים (שני מודלים של זיכרון) של GB2 ותחולק לשני צבעים, כאשר הזיכרונות עם גוף הקירור בצבע הכחול יהיו מיועדים לקהל הגיימרים ואלו בעלי גוף הקירור בצבע זהב יועדו לחובבי הביצועים וההמהרה. כמו כן, דבר המיחד את הסדרה החדשה הוא תדר עבודה גבוה ותיזמונים נמוכים, מה שמביא בסופו של דבר לביצועים עדיפים מול זכרון סטנדרטי.
 
הסדרה הכחולה
בסדרה הזאת הושקו שלושה דגמים של זיכרונות מסוג DDR2. שני דגמי PC2-6400 שיפעלו בתדר של 800MHz, יגיעו עם תיזמונים של 4-4-4-12 או 3-4-4-8, ובמתח עבודה של V2.1 ו-V2.3 לזיכרונות בעלי התיזמונים הנמוכים יותר.
דגם נוסף הוא ה-PC2-8500 שיגיע בתיזמונים ממוצעים של 5-5-5-15, במהירות של MHz1066 ומתח של V2.2. מחירם של דגמי ה-PC2-6400 ינועו בין 260$ ל-420$, וכ-400$ לזיכרון ה-PC2-8500.
 
סדרת הזהב
נכון לעכשיו, בסדרה הזאת יהיה רק דגם בודד מסוג DDR2. הדגם ידורג כ-PC2-9248, יפעל בתדר של MHz1156, תחת תיזמונים של 5-5-5-15, ובמתח עבודה של V2.0. למרות שמחירו של דגם זה יהיה כ-450$ יש לזכור שהמחירים מדברים על מערכות Dual Channel בנפח של GB2 (כלומר שני מודלים של GB1).
 
הסדרה החדשה תומכת בטכנולוגיית ה-EPP (ר"ת של Enhanced Performance Profiles) וה-SLI מבית . כמו כן, כל הדגמים מגיעים עם אחריות לכל החיים מבית PNY.
 
לצערנו, נכון לעכשיו, לא נראה את הזיכרונות בארץ אך אנו מקווים כי בעתיד הם יעשו עליה לארצנו.


5 תגובות

 1. מילה מהחתול
  ושוב אני רואה העתקה של ה DOMINATOR של CORSAIR . . .

 2. כל חברה בזמן האחרון מתחילה למכור כל דבר
  מה לPNY ולזכרונות?
  :/

  וחתול, כולה חתיכת מתכת מסכנה שמזיכרה ת'דומינייטור, זה החלק הכי פחות חשוב בזכרונות….

 3. חברים בקשה, כשאתם כותבים משהו – תפרטו!
  אולי תפרט מה כן החלק הכי חשוב בזכרונות? :)
  אני זוכר שהDOMINATOR עשויים משבבים יוחדים מסויימים, שכחתי כבר הכל עם הלימודים האלה. . . גררר

 4. PNY, not just video cards
  In the USA they are better known for their memory. They sell a lot through stores like Office Depot and BestBuy. In the USA their memory is mostly low end stuff and would not be considered for overclocking or high end gaming systems.

 5. עבודה בעניים
  עוד חברה שבמקום לעבור לDDD3 כי הרשיון והזיכרון יקרים הם לקחים זיכרון פשוט DDR2 עושים שנוים פשוטים כמו OC זה זול ומהיר לעשות לא צריך לחכות הרבה זמן יש מלא זכרון ישן וזולל ומכרים אתו יקר כי יש אנשיים שלא לומדים את הנושא שמעים חדש ורוצים לקנות ומשלמים יקר אפשר להשקיעה 5 דקות ולא ליפול למלכודת לא צריך להיות טכניי מחשבים בשביל זה או אפשר לשאול משהו שמבין לא צריך להתבייש אז שלא יעבדו עלכים תודה

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close