נצפו ברשת: מעבדי ה-Ryzen 3200G ו-Ryzen 3400G של AMD • HWzone
מחשביםמעבדים

נצפו ברשת: מעבדי ה-Ryzen 3200G ו-Ryzen 3400G של AMD

דגמי APU חדשים ומשופרים קלות עתידים להפוך רשמיים בקרוב

רסיסי המידע אודות הדגמים השולחניים השונים מבית חברת ממשיכים להגיע אלינו, ונראה שלצד מוצרי ה- 2 הרבים שמצפים לנו ללא ליבות גראפיות מובנות בהם – אנחנו מקבל גם את הדור השני של דגמי ה-APU שכן כוללים יכולות גראפיות מובנות.

פרטים ותיעוד אודות ה-Ryzen 3 3200G ו-Ryzen 5 3400G הגיעו אלינו מהאתר הסיני המוכר Chiphell, עם תיעוד לביצוע מוצלחת עד לתדרים של 4.3GHz ו-4.25GHz בהתאמה ואילו הוכחה לכך שהדגמים החדשים יזכו להחלמה פנימית בחומר תרמי, במקום משחה תרמית סטנדרטית הדגמים ה-APU הנוכחיים של החברה.

המדליף החרוץ הרס את אחד מהמעבדים שבידיו כשניסה להפריד את השבב מכיסוי המתכת המגן עליו – אך בדרך זו גילה לנו על השימוש בהלחמה תרמית במקום במשחה, עוד בטרם הגיעה ההכרזה הרשמית

שימוש בליבות Plus יעילות יותר בתהליך ייצור של 12 ננומטר (כן, גם הפעם דגמי ה-APU יצטרפו לדגמים הניידים ויפגרו בדור טכנולוגי אחד אחרי דגמי ה-Ryzen השולחניים ללא ליבות גראפיות) יחד עם שיטת ההלחמה המשופרת אמורים להפוך את הדור החדש לחסכוני יותר – עם תדרי פעולה משופרים הן לליבות העיבוד הכלליות והן לליבות הגראפיות מסוג 8 ב-3200G ומסוג 11 ב-3400G.

גם נתונים על פוטנציאל ההמהרה המירבי קיבלנו – ואפילו בכתב יד

אנחנו לא נראה כאן שיפור יכולות עצום כמו במעבר המיועד מ-Zen Plus ל-Zen 2 – אך בהחלט יש פוטנציאל לביצועים משופרים תחת אותן רמות מחיר של 160 דולר חמאה לשם תחרות טובה מאי פעם למעבדים ה-Core i3 השונים של . מי יודע, אולי עם קצת מזל אפילו נזכה לראות השקה בתגי מחיר מומלצים נמוכים יותר שתהפוך את כל העסק לקורץ קצת יותר.

האם גם דגמי ה-APU הללו יוצגו ב-27 במאי, לצד דגמי ה- 2? בקרוב נדע

תגיות
Back to top button
Close
Close