נפח ענק, מחיר שפוי: כונן קשיח חיצוני מבית Western Digital בדיל איכותי • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

נפח ענק, מחיר שפוי: כונן קשיח חיצוני מבית Western Digital בדיל איכותי

זקוקים ליותר מ-10 טרה-בייט של שישרתו את המחשבים השונים בבית או במשרד? הדיל הזה באמאזון בריטניה ללא ספק עבורכם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם תרצו לרכוש כונן חיצוני בנפח גדול של מעל ל-10 טרה-בייט בשוק המקומי תזדקקו "לשבור תוכנית חסכון", משום שהדגמים המשווקים בישראל מתחילים במחירים של יותר מ-1,600 שקלים ואף עולים צפונה אל יותר מ-2,000 שקלים בעבור נפח של 12 טרה-בייט. לשמחתנו יש אלטרנטיבה למצב – עכשיו יותר מאי-פעם תודות למחיר מקוצץ טרי שזמין באמאזון הבריטית.

משתמשים בעלי מינוי Prime פעילה באמאזון הבריטית (אשר מספק הוזלה של מחירי השילוח לארץ) יכולים להזמין כעת את דגם ה- Elements הפופולרי בנפח מירבי של 12 טרה-בייט עם תג מחיר בסיס של 180 פאונד בלבד, או 194.08 פאונד לאחר הפחתת המס הבריטי ותוספת עלות המשלוח עד הבית והמע"מ הישראלי.

אפילו פנימיים בנפח 12 טרה-בייט קשה מאוד למצוא במחיר שכזה – והעובדה שמדובר במוצר בעל מארז חיצוני ואפשרות לחיבור מהיר אל מספר מערכות שונות מהווה בונוס נאה מבחינתנו

מדובר במחיר סופי של פחות מ-870 שקלים, בחישוב לפי עמלת המרה בגובה של אחוז אחד מכלל העסקה (נזכיר כי תמיד מומלץ להשתמש בשירותי המרת המטבע של כרטיס האשראי איתו אתם משלמים, תוך תשלום במטבע המקומי של אותה חנות מקוונת ללא המרה) – כמחצית מהמחיר הזול ביותר בישראל.

פרטים נוספים ורכישה:

כונן קשיח חיצוני בנפח ענק עם מחיר מצויין

כונן Elements של חברת Western Digital בנפח מאסיבי של 12 טרה-בייט נהנה מהיחס בין השקל לפאונד הבריטי עם תג עלות של פחות מ-900 שקלים כולל מע"מ ומשלוח לארץ

הצג עוד הסתר

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

אנחנו לא יודעים לכמה זמן יהיה זמין מחיר המבצע המרשים הזה, אך עם הרמה הנמוכה הנוכחית של הפאונד הבריטי אל מול השקל הישראלי (על אף ההתחזקות הקלה שנרשמה בשבועות האחרונים מאז ראינו את הערך הנמוך ביותר מאז ומעולם) – זה נראה כמו הצעה שממש לא כדאי לפספס אותה.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close