ניידי ה-MacBook Pro, עכשיו יקרים אפילו יותר • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמחשבים ניידים

ניידי ה-MacBook Pro, עכשיו יקרים אפילו יותר

כרטיסי ה-Radeon Pro החדשים של מתווספים רשמית להיצע השדרוג של – והמחירים לא זולים כלל 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמובטח, כרטיסי מסך מבוססי ארכיטקטורת Vega ניידת אמיתית הצטרפו באופן רשמי למנעד השילובים החומרתיים האפשרי בדגמי ה- Pro הגדולים, עם מסך 15 אינץ', ומאפשרים לנו לקבל טעימה אודות המחירים היחסיים שלהם – רגע לפני שנוכל לחזות גם בביצועים המתקבלים.

בכדי לקבל גישה ל- Pro Vega 16 ול- Pro Vega 20 תזדקקו לבחור מראש בדגם ה-MacBook Pro 15 היקר מבין השניים, עם מעבד משושה ליבות של אינטל, זכרון דינאמי של 16GB וכונן SSD של 512GB בתור ברירת מחדל, במחיר 2,800 דולר – ואז להוסיף עוד 250 או 350 דולר בכדי לשדרג את כרטיס ה- Pro 560X שבפנים, מבוסס על ארכיטקטורת ה-Polaris הוותיקה, ל-Vega 16 או ל-Vega 20 בהתאמה, שניהם עם 4GB של מובנה מהיר ושוני במספר יחידות העיבוד הזמינות.

בניידים, בפעם הראשונה בתצורה המתקדמת ביותר שלה

במילים אחרות, בכדי ליהנות מ-Vega ביקום הנייד של אפל יהיה עליכם לשלם סכום מינימום של 3,050 דולר עבור הנייד, או כ-11,270 שקלים חדשים בהמרה ישירה – ואם תחליטו לשדרג גם את המעבד הראשי, להכפיל את הזכרון הדינאמי וגם לקחת כונן בנפח מירבי של 4 טרה-בייט תגיעו כבר למחיר של 7,050 דולר עבור המחשב: 26,000 שקלים חדשים!

גם המחיר הבסיסי הוא מאסיבי – אך יכול להפוך לבדיוני ממש אם תחליטו ללכת עד לקצה

האם ה-Radeon Pro Vega 20 אכן יספק שיפור ביצועים של 60 אחוזים לעומת ה-Radeon Pro 560X כפי שמצהירה אפל? זו השאלה המשמעותית ביותר נכון לעכשיו – לצד המשך התהיות אודות הפוטנציאל שלנו לראות את AMD מתחרה במוצריה הגראפיים של גם במסגרת מחשבים ניידים אחרים בשוק המבוססים על .

מצפים בקוצר רוח למבחני הביצועים הראשונים – ולהשוואה ל- GTX 1060 ול- GTX 1050 Ti הניידים של NVIDIA

תגיות

2 תגובות

  1. אהבתי את זה שרשום "industry leading" אני פשוט סקרן איזו industry בדיוק כי לפני יותר משנתיים לנוידיה היה פיתרון שכנראה עדיין חזק יותר.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close