ניידי ה-MacBook Pro, עכשיו יקרים אפילו יותר

כרטיסי ה-Radeon Pro החדשים של מתווספים רשמית להיצע השדרוג של – והמחירים לא זולים כלל 

כמובטח, כרטיסי מסך מבוססי ארכיטקטורת Vega ניידת אמיתית הצטרפו באופן רשמי למנעד השילובים החומרתיים האפשרי בדגמי ה- Pro הגדולים, עם מסך 15 אינץ', ומאפשרים לנו לקבל טעימה אודות המחירים היחסיים שלהם – רגע לפני שנוכל לחזות גם בביצועים המתקבלים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בכדי לקבל גישה ל- Pro Vega 16 ול- Pro Vega 20 תזדקקו לבחור מראש בדגם ה-MacBook Pro 15 היקר מבין השניים, עם מעבד משושה ליבות של אינטל, זכרון דינאמי של 16GB וכונן SSD של 512GB בתור ברירת מחדל, במחיר 2,800 דולר – ואז להוסיף עוד 250 או 350 דולר בכדי לשדרג את כרטיס ה- Pro 560X שבפנים, מבוסס על ארכיטקטורת ה-Polaris הוותיקה, ל-Vega 16 או ל-Vega 20 בהתאמה, שניהם עם 4GB של מובנה מהיר ושוני במספר יחידות העיבוד הזמינות.

בניידים, בפעם הראשונה בתצורה המתקדמת ביותר שלה

במילים אחרות, בכדי ליהנות מ-Vega ביקום הנייד של אפל יהיה עליכם לשלם סכום מינימום של 3,050 דולר עבור הנייד, או כ-11,270 שקלים חדשים בהמרה ישירה – ואם תחליטו לשדרג גם את המעבד הראשי, להכפיל את הזכרון הדינאמי וגם לקחת כונן בנפח מירבי של 4 טרה-בייט תגיעו כבר למחיר של 7,050 דולר עבור המחשב: 26,000 שקלים חדשים!

גם המחיר הבסיסי הוא מאסיבי – אך יכול להפוך לבדיוני ממש אם תחליטו ללכת עד לקצה

האם ה-Radeon Pro Vega 20 אכן יספק שיפור ביצועים של 60 אחוזים לעומת ה-Radeon Pro 560X כפי שמצהירה אפל? זו השאלה המשמעותית ביותר נכון לעכשיו – לצד המשך התהיות אודות הפוטנציאל שלנו לראות את AMD מתחרה במוצריה הגראפיים של גם במסגרת מחשבים ניידים אחרים בשוק המבוססים על .

מצפים בקוצר רוח למבחני הביצועים הראשונים – ולהשוואה ל- GTX 1060 ול- GTX 1050 Ti הניידים של NVIDIA