נבחרת הספקים החדשה של Corsair, ה-RM Series • HWzone
מחשבים

נבחרת הספקים החדשה של Corsair, ה-RM Series

ענקית החומרה Corsair חשפה סדרת ספקים מודולארית, בעלי נצילות גבוהה ושקט מופתי
ה-RM של Corsair היא לא עוד סדרת ספקים, הסדרה החדשה נועדה להחליף את סדרת ה-TX הוותיקה ולהתמקם איפה שהוא בין הסדרות הקיימות ה-HX וסדרת ה-Corsair .AXI שומרת על המראה הנקי והסולידי של ספקיה שתמיד שידרו איכות ובניה טובה.

סדרת ה- RMכוללת כשישה ספקים כשהחלש ביותר יספק 450 וואט ואילו החזק בחבורה יספק 1000 וואט, הספקים בעלי נצילות גבוהה במיוחד(מעולה לחסכון בחשמל), מתהדרים בתקן נצילות צריכת חשמל 80 פלוס זהב ובעלי מאוורר 135 מילימטר עם אופציית הפעלת פרופיל מאוורר היברידי הפועל מעל אחוז שימוש מסויים ובעת מאמץ. לטכנוטלוגיה זאת קוראת Corsair בשם "ZeroRPM Fan Mode". הפרופיל אמור לספק שקט חרישי ואם זה לא מספיק שילבה אפשרות לחיבור הספק ללוח באמצעות כבל שיעניק לנו אפשרויות ניטור של הספק בדרך תוכנתית.

שוק הלקוחות של ספקים אלו ככל הנראה יהיה שוק חסידי החומרה בעלי הדרישה ליופי, אסתטיקה, שקט ואיכות בניה שאת כל אלו יוכלו לקבל בספק מדהים אחד. כמו כן הספק בעל יכולת מודולארית מלאה וכבלים שחורים ודקים שיתנו לכם את המראה הנקי והמסודר אותו חיפשתם תוך שליטה בניתוב יעיל של הכבלים במארז. צורת הספק שונתה מעט ופינותיו עוגלו כדי לקבל מראה חדשני ויפה יותר.

ששת הכוכבים יגיעו בהספקים של 450 וואט, 550 וואט, 650 וואט, 750 וואט, 850 וואט, 1000 וואט ויהיו זמינים כבר בסוף אוקטובר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


התאזרו בסבלנות חסידי החומרה, אם בחרתם להתחדש בספק איכותי ושקט בזמן הקרוב, תוכלו לקחת את הסדרה העתידה לצאת כאופציה. בהתחשב במחירים המצויינים בטבלא, ספק הכח בהספק 750 וואט צפוי להיות משתלם למדי.


תגיות
Back to top button
Close
Close