מתקרבת אל ליגת העל: MSI מציגה את הספק העוצמתי ביותר שלה עד כה

שנה וחצי אחרי שהענקית הטאיוואנית החליטה לנסות למצוא את מקומה גם בתחום ספקי הכח לגיימינג עם שלישיית דגמים צנועה יחסית – היא עוברת את רף ארבעת הספרות לראשונה עם דגם 1,000 וואט מחוזק

פריחתו המחודשת של שוק ה-PC, ובפרט של תחום הגיימינג עתיר הביצועים, המחירים והיכולות, דוחף עוד ועוד יצרניות להרחיב ולגוון את ההיצע שלהן במטרה ליהנות מכל העולמות – כאשר אסוס היא כנראה הדוגמה הבולטת ביותר לכך עם מעבר מייצור של לוחות אם ומחשבים מלאים לייצור של פריטי חומרה וציוד היקפי מכל סוג שידוע תחת השמש.

עם זאת, גם MSI מתפתחת בכיוון דומה במהירות בשנים האחרונות עם עוד השקות מוצרים שהופכים לתחרותיים ומשמעותיים בהחלט בקטגוריה שלהם, כשגם ספקי כח נכנסים אל המשוואה החל מאמצע שנת 2020, אז השיקה היצרנית את שלושת המוצרים האישיים הראשונים שלה. עכשיו יש הרחבה ראשונה (ובוודאי שלא אחרונה) עבור ההיצע הזה – עם דגם ה-MPG A1000G הטרי.

מינימליזם עם לוגו ומיתוג מוכרים מאוד

בדומה לספקי הכח הקודמים במשפחת ה-MPG שלה, גם הפעם MSI מעדיפה להתמקד במינימליזם יעיל כתחליף לבומבסטיות נוצצת – כך שב-A1000G לא תמצאו אורות RGB וסמלילים בוהקים או מסכים מובנים, אלא מעטפת שחורה-אפורה פשוטה משהו עם לוגו דרקון קטן מוכר, מחברים מודולריים באופן מלא ויכולת לספק 83.3 אמפר על מסילת 12 וולט יחידה להספק מעשי של 1,000 וואט, לצד 22 אמפר על מסילות 3.3 וולט ו-5 וולט בהספק מירבי משולב נוסף של עד 120 וואט.

הספק מורכב כולו מקבלים יפניים איכותיים עם עמידות בטמפרטורות של עד 105 מעלות צלסיוס, נהנה מתאימות לתקן 80Plus Gold לנצילות גבוהה מ-90 אחוזים, כולל מאוורר 140 מילימטרים שמסוגל להפסיק לפעול ולספק מוצר חרישי לחלוטין תחת מעמסה נמוכה של 400 וואט או פחות, מציע כבלים שטוחים שאמורים לסייע לסידור נוח ואסתטי יותר ברחבי המארז ומאופיין במימדי ATX סטנדרטיים מוכרים של 150×150 מילימטרים.

הספקים הקודמים של MSI תוכננו ונבנו בשיתוף פעולה עם חברת CWT (ר"ת Channel Well Technology), אשר משתפת פעולה גם עם Thermaltake, Antec ו-Corsair – כך שהגיוני להעריך כי גם דגם ה-A1000G מגיע מאותה יצרנית אשר נמצאת מאחורי הקלעים

הספק החדש צפוי להיות זמין לרכישה בזמן הקרוב, במחיר מומלץ שעוד לא נחשף – אך ככל הנראה יהיה מעל ל-110 דולר, שהוא מחירו של דגם ה-A850GF הבכיר הנוכחי של MSI. האם ההתעוררות הזו אחרי כשנה וחצי בה לא השיקה אף ספק כח מעידה על כך שנראה עוד הכרזות במהלך 2022? זו אפשרות סבירה בהחלט מבחינתנו.