מתכוננים להשקה הגדולה? AMD תספק את אירוע הפתיחה של תערוכת Computex 2019 • HWzone
מחשביםמעבדיםכרטיסי מסך

מתכוננים להשקה הגדולה? AMD תספק את אירוע הפתיחה של תערוכת Computex 2019

מנכ"לית מפתחת השבבים תקבל את הבמה המרכזית בתערוכת החומרה הגדולה בטאיוואן בסוף החודש הבא – וברשת משוכנעים כי העיתוי ישמש להכרזה הן על דור חדש של והן על דור חדש של כרטיסי מסך

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חברת חזרה אל מרכז הבמה בשוק החומרה בשנים האחרונות, לאחר תקופה לא פשוטה בכלל של דשדוש ופיגור טכנולוגי – ואת ההמחשה הטובה ביותר לכך קיבלנו כנראה בעובדה שמסיבת העיתונאים שלה הפכה לאחד מהאירועים המרכזיים של תערוכת CES 2019 בלאס וגאס. אותו אירוע סיפק לנו את ההכרזה על כרטיסי ה- VII המשוכללים והיכרות עם ליבות ה- 2 אשר ישמשו את מעבדי העתיד – וכעת נראה שבמחנה האדום מתכננים לזכות בתשומת הלב גם בתערוכה הגדולה ביותר במזרח, .

ד"ר ליסה סו, מנכ"לית AMD, תישא את נאום המפתח של התערוכת ב-27 במאי – והנבואות ברשת חוזות כי הוא יספק לנו היכרות גם עם כרטיסי מסך ראשונים שמבוססים על ארכיטקטורת ה-Navi ב-7 ננומטר (דור שני, בזמן שהמתחרה טרם חשפה לנו דור ראשון משלה בהתבסס על הליטוגרפיה) ועם מעבדי דור ה-Ryzen השלישי, אשר יבוססו כמובן על אותן ליבות 2 מדוברות.

אירוע ההכרזה של בחודש ינואר האחרון היה מעניין למדי – וזה של מאי עשוי להיות מעניין עוד יותר

ההערכות העדכניות הן כי נראה את מעבדי ה-Matisse, שם הקוד לדור ה-Ryzen השולחני השלישי, מגיעים תחילה בתצורות עם Chiplet בודד ועד שמונה ליבות עיבוד פיזיות, ככל הנראה בצריכת הספק נמוכה משמעותית מדורות קודמים, לפני התקדמות אפשרית לדגמים עם עד 16 ליבות עיבוד בשוק המיינסטרים (ו-32 עד 64 ליבות בדגמי השוק הגבוה) – הכל לצד לוחות אם מעודכנים שיבוססו על ערכת השבבים , אך עם שמירת התאימות לאחור גם עבור לוחות ה-X370 ו-X470.

ארכיטקטורת השבבים החדשה תצליח לזנק מעל רמת הביצועים של , גם בהיבטי בודדת?

במקביל, ארכיטקטורת ה-Navi אמורה להיות גמישה ואפקטיבית מספיק בכדי להחליף גם את Polaris וגם את Vega, כאשר ההערכות הן שדווקא מוצרי ביניים המוניים יגיעו ראשונים אל החנויות, עם נכונות להחליף את סדרת ה- RX 500 כולה.

ביתיים, מעבדי שרתים אימתניים, מעבדי HEDT חדשים וגם מצפים לנו כולם בתקופה הקרובה

נכון לעכשיו אלו הן ספקולציות בלבד וראוי להתייחס אליהן כך – אך אין ספק כי מצפים לנו חודשים מעניינים במיוחד לפנינו, ברוב הקטגוריות של שוק החומרה. צפו לעוד עדכונים בקרוב!


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close