משחקים בגוגל+ • HWzone
מחשבים

משחקים בגוגל+

גם לגוגל+ מגיע לשחק בציפורים עצבניות. שוב נאלצת לשחק תופסת.
 
בעבר כבר דיווחנו על האפשרות שגוגל תוסיף משחקים לרשת החברתית בת החודשיים שלה, גוגל+. פיסות הקוד שהוטמעו באתר (וגם ההיגיון הבריא) רמז כי גוגל לא מתכוונת להישאר חייבת לפייסבוק, והנה היא שוב מכריחה את צוקרברק לעבוד לפי לוח הזמנים שלה.
 
בפעם הקודמת גוגל+ הציגה שיחות וידאו ואפשרות לצ'אט קבוצה ואילצה את לפרסם מיד את שיתוף הפעולה של עם וצ'אט הוידאו המוטמע שלה, זאת בנוסף להתעסקות עם הצ'אט שגרמה ללא מעט עצומות לצוץ בין דפי הפייסבוק שדרשו להחזיר את הצ'אט הישן (וגם צדק חברתי).
 
ויק גאנדוטרה, סגן נשיר חטיבת ההנדסה של , פרסם את החדשה באמצעות הבלוג הרשמי של החברה. "היום אנחנו מתחילים להכניס משחקים לגוגל+", כתב ויק. "אנחנו מצפים שהם יהיו זמינים לכולם בגוגל+ בקרוב. כשתראו את עמוד המשחקים בחשבון שלכם, בבקשה תנסו את המשחקים ותנו לנו פידבק."
 
בינתיים, מבחר המשחקים אינו מרשים במיוחד, אך כבר כולל מספר להיטים כגון Angry Birds ואת משחק הפוקר של Zynga. גם פארמוויל בדרך?
 
על מנת להשוות לחויית המשחקים של גוגל+ הכניסה גם פייסבוק מספר שיפורים לממשק המשחקים שלה על מנת שלא יראה נחות מול המתחרה. כעת תוכלו לשחק במסך מלא במשחקים, אם כי האפשרות עדיין לא נתמכת בכל המשחקים. בנוסף, נוסף מסך עדכונים חדש שמרכז בתוכו את העדכונים מכל המשחקים, כך שעדכוני סטטוסים אוטומטיים מציקים יפסיקו לנדנד לכם עד שתביאו לחברכם את חפירה חדש בכדי שיוכל לזרוע שדה חיטה נוסף. השינוי האחרון יאפשר לכם להוסיף את המשחקים האהובים עליכם למועדפים בפייסבוק על מנת שתוכלו לגשת אליו מהר יותר.
 
האם פייסבוק מנסה כעת להשתוות לגוגל+? האם נראה בקרוב עוד שירותים כגון ה-Circles Hack שמאפשר לכם לסדר את החברים שלכם בקבוצות ממש כמו בגוגל+? בכל מקרה, בסיס המשתמשים של ממשיך לגדול בכל יום שעובר, בעוד הצמיחה של מאטה.


תגיות
Back to top button
Close
Close