משוגעים על Crucial: מבצעי אחסון טריים באמאזון

שיתוף הפעולה ההדוק בין ענקית הקמעונאות המקוונת לבין מותג האחסון המוערך של מיקרון חוזר לסיבוב נוסף

היחסים הקרובים בין חברת מיקרון האמריקאית לאמאזון, שבאים לידי ביטוי בהוזלות עמוקות בכל הזדמנות חגיגית רשמית כמו חגיגות ה-Prime Day או אירועי ה-Black Friday וה-Cyber Monday לקראת סוף השנה, מעניקים לנו שלל הזדמנויות שוות להתחדש גם כעת, ללא אזהרה מוקדמת. אספנו עבורכם כמה מהדוגמאות הבולטות לכך, שאותן מומלץ לנצל כמה שיותר מהר. שופינג מוצלח!

כונן SSD מסורתי ובסיסי בתצורת 2.5 אינץ' ובממשק SATA III מדגם Crucial BX 500, עם נפח פנימי של 1TB, זמין במחיר הכי נמוך שלו אי-פעם – 64.99 דולר בלבד ללא צורך בתוספת עבור מע"מ או עבור משלוח עד הביתה, כלומר בין 221 שקלים ל-225 שקלים בתלות בעמלות ההמרה הזמינות לכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן NVMe תקציבי טרי מדגם Crucial P3, עם יכולת להגיע למהירויות העברה רציפות של עד 3,500MBps בקריאה ועד 3,000MBps בכתיבה, נהנה מירידת מחיר ראשונה מאז ההשקה היישר אל מתחת לרף פטור המע"מ הישראלי – רק 74.99 דולר כבסיס ו-85.91 דולר יחד עם דמי משלוח עד הבית, כלומר בין 293 שקלים ל-298 שקלים בקירוב.

שימו לב כי כונן זה הוצע עד לפני שעות בודדות באותו מחיר ואף ללא צורך בתוספת תשלום עבור המשלוח, כך שהעלות הייתה מלהיבה עוד יותר – מומלץ לעקוב אחריו בתקופה הקרובה, בתקווה שהדיל למשלוח חינמי יחזור לסיבוב נוסף.

עדכון: המשלוח החינמי למוצר זה חזר! זה אומר שכעת המחיר הסופי שתשלמו עליו הוא 253 שקלים עד 260 שקלים בלבד, בתלות בעמלות ההמרה הזמינות לכם מחברת האשראי שלכם או מאמאזון עצמה כמובן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן אחסון חיצוני מתקדם מדגם Crucial X8, עם יכולת להגיע למהירויות העברה רציפות של עד 1,050MBps תחת חיבורי USB 3.2 Gen.2, חוזר אל רמת המחיר הנמוכה ביותר שלו לנפח של 1TB – רק 99.99 דולר בבסיס ו-125.50 דולר יחד עם משלוח חינמי עד הבית ומע"מ, כלומר בין 427 שקלים ל-435 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן NVMe פנימי צנוע נוסף זמין במחיר נטול מע"מ וגם נטול דמי משלוח – ה-Crucial P2 עם שבבי QLC פנימיים נמכר בעלות סופית של 71.99 דולר ללא מס וללא דמי משלוח לנפח של 1TB, כלומר 245 שקלים עד 250 שקלים בכדי ליהנות מהרחבת אחסון זריזה ופשוטה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן Crucial MX500, שכנראה שני רק לאלו של סמסונג בפופולריות ובאהדה להם הוא זוכה בקטגוריית ה-SATA, זמין עם מחיר סופי של 52.99 דולר בלבד לנפח 500GB, כולל משלוח חינמי – כלומר בין 180 שקלים ל-183 שקלים שתמורתם תקבלו אותו עד דלת הבית בזריזות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן SSD חיצוני נייד זעיר מדגם Crucial X6 בנפח של 2TB נמכר ב-152.99 דולר כבסיס, ו-187.44 דולר כמחיר סופי כולל מס – בין 639 שקלים ל-650 שקלים בקירוב, בתור פתרון קורץ לאלו שזקוקים לנפח גדול שיוכל ללכת איתם לכל מקום, מעבר למה שניתן למצוא בכונני USB סטנדרטיים או בכרטיסי SD/microSD למיניהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

נזכיר כמו תמיד כי אם אתם רואים מחירים גבוהים יותר מאלו שסיפרנו עליהם בקופה – נסו להוסיף מוצר זול כלשהו אל סל הקניות (כמו זה או כמו זה, למשל)בכדי להתגבר על באג נפוץ בחישוב ערכי המס בפלטפורמה של אמאזון.