מקסימום עוצמה באריזה קטנה: כרטיסי GeForce RTX Super של NVIDIA בדרך למחשבים הניידים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמחשבים ניידים

מקסימום עוצמה באריזה קטנה: כרטיסי GeForce RTX Super של NVIDIA בדרך למחשבים הניידים

עכשיו זה נראה כמעט רשמי: יצרניות ניידי גיימינג מתכוננות לשילוב ה- 2080 Super במוצריהן לצד מעבדי -H מתומנים חדשים

בהתבסס על נסיון הדורות הקודמים, ניתן היה להניח כי דגמי ה-Super המעודכנים של אשר הושקו במהלך שנת 2019 בשוק השולחני ימצאו את דרכם במוקדם או במאוחר גם אל שוק המחשבים הניידים, בדומה לדגמי ה-Turing שקדמו להם וזכו בכבוד זה (לא כולל ה- 2080 Ti האימתני).

החודשים חלפו ולמרות כמה וכמה שמועות שהסתובבו להן ברשת לא קיבלנו שום מידע רשמי בעניין – ועכשיו מגיע מדליף הטוויטר המוכר TUM_APISAK ומציע לנו תיעוד של RTX 2080 Super (בתצורת ה-Max-Q החסכונית שהפכה לפופולרית עד מאוד בתחום), מתוך מאגר התוצאות של מבחן הביצועים Geekbench.

מעבד ראשי עוצמתי במיוחד, מעבד גראפי עוצמתי במיוחד – בקרוב ביחד בתוך מחשבים אשר יתקיפו אותנו באיזור חודש מרץ?

היחידה הגראפית העוצמתית, עם 3,072 יחידות CUDA שיהוו שיא חדש בקטגוריה בהשוואה ל-2,944 יחידות CUDA פעילות בגרסה הניידת (וגם הנייחת) של ה-GeForce RTX 2080, שולבה יחד עם מעבד Core i9-10980HK מתומן חדש – שמגיע לפי הנתונים ביישום לתדר פעולה של 4.92GHz, אשר עשוי להיות נמוך יותר מהתדר הרשמי הסופי שלו, בהתחשב בהבטחה הרשמית מצד להשיק מעבדי Comet Lake עם תדרים מירביים של מעל ל-5GHz לראשונה בתחום המובייל, כבר במהלך הרבעון הנוכחי.

תיעוד מהעבר מצביע על כך שמעטפת ההספק בדגמי ה-Super הניידים תהיה זהה לזו של דגמי ה-GeForce RTX הניידים הנוכחיים, לכל הפחות בתצורות ה-Max-Q שנפוצות הרבה יותר מאחיותיהן בהספק מלא. איזו תוספת מעשית נוכל לראות במצב בו לא תהיה הגדלה של אפשרות צריכת ההספק ופיזור החום הנוצר? יהיה מעניין מאוד לבחון זאת
מקור התמונה: notebookcheck.net

האם זה אומר שגם את ההשקה של ה- RTX 2080 Super, ואולי גם דגמי Super משופרים של ה- RTX 2070 וה- 2060, נקבל במהלך החודשים הקרובים? אנחנו נחזיק אצבעות ונעדכן אתכם עם כל פרט נוסף שיתגלה.

תגיות
Back to top button
Close
Close