עכשיו ברשת: הקשיחים החיצוניים המשתלמים ביותר בסביבה • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

עכשיו ברשת: הקשיחים החיצוניים המשתלמים ביותר בסביבה

הכתבה המקורית: בואו לנצל באופן הטוב ביותר את מבצע המשלוחים החינמיים של ארה"ב – עם כונן 2 טרה-בייט במחיר בפחות מ-180 שקלים

ההצעה לזמן מוגבל למשלוח חינמי בכל הזמנה בגובה 49 דולר ומעלה מאמאזון יצרה מספר גדול מאוד של דילים איכותיים באופן בלתי רגיל שרק מחכים לכולנו, ואנחנו דאגנו ללקט יחד כמה שיותר מהם עבורכם – אבל נראה כי ההזדמנויות פשוט לא מפסיקות להגיע ולהפתיע.

עכשיו, ירידת מחיר עבור חיצוני קומפקטי מבית בנפח של 2 טרה-בייט מביאה אותו אל נקודת העלות האולטימטיבית עבורנו הרוכשים בזמן הזה – 50 דולר בדיוק, שאינם מצריכים תשלום עבור משלוח (כל עוד הדיל הזה ממשיך להיות זמין לציבור הגולשים כמובן) וגם לא תשלום עבור מע"מ.

במחיר של 50 דולר בדיוק, מחיר הכונן המתקבל הוא קצת פחות מ-180 שקלים, כולל עמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי – וזה הופך אותו למשתלם יותר מכל כונן מכאני אחר בנפח 2 טרה-בייט שאי-פעם פגשנו, ואולי גם יותר מכל כונן אחסון אחר נקודה. לשם השוואה, המחיר הזול ביותר בחנויות בישראל עבור כונן מכאני חיצוני של 2 טרה-בייט הוא 305 שקלים, בעוד שהמחיר הזול ביותר לדגם זהה של הוא 340 שקלים, כך שמדובר בהוזלה של 47 אחוזים (!) בתג המחיר, כולל אספקה עד לביתכם כמובן.

לשלם פחות מ-100 שקלים לטרה-בייט של זו תמיד אינדיקציה לעלות תחרותית מאוד – על אחת כמה וכמה כשמדובר בכוננים מבוססי תצורת 2.5 אינץ' מוקטנת, שנוטה להיות יקרה יותר מתצורות 3.5 אינץ' גדולות יותר ואלגנטיות פחות

מתאים לכם? הזמינו אותו כמה שיותר מהר – כי אף אחד לא ממש יודע מתי תחליט להפסיק את החגיגה, באופן אשר יקפיץ את המחיר בכ-9 דולר (18 אחוז).

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עדכון: המלאי המוזל של הכונן נגמר לצערנו והמחיר עלה – אך אם אתם עדיין מעוניינים נשמח לעדכן אתכם כי יש שתי הצעות אלטרנטיביות לכוננים מכאניים חיצוניים קטנים בנפח 2 טרה-בייט במחיר גבוה מעט יותר של 54.99 דולר, או 195 שקלים, שמחכות לכם.

דגם Elements בגוון שחור של חברת בנפח 2 טרה-בייט.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

דגם Expansion בנפח 2 טרה-בייט, עם מעטפת בגימור גיאומטרי מעניין משהו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

תגיות

2 תגובות

  1. המחיר עלה ל-60 דולר ובנסיון קניה – מודיעים שלא שולחים לישראל….

    חמודים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close