כונן ה-SSD החיצוני המוקשח של סאנדיסק זוכה לקיצוץ מחיר גדול • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כונן ה-SSD החיצוני המוקשח של סאנדיסק זוכה לקיצוץ מחיר גדול

כונן ה-Extreme Portable של החברה אשר בבעלות הופך למשתלם יותר מאי פעם – במידה ואתם מעוניינים ב-2 טרה-בייט שילכו אתכם לכל מקום

כונני USB הם דרך נהדרת לקחת אתכם עשרות או מאות ג'יגה-בייט של מידע לכל מקום, אך כאשר אתם זקוקים לנפח גדול עוד יותר מסיבה זו או אחרת – כונני ה- החיצוניים הם התשובה הטובה ביותר עבורכם, עם רמה אחרת בכל הנוגע לביצועים האפשריים ובכל הנוגע לנפחים הזמינים.

לשמחתנו, נראה כי יחד עם ירידות המחיר ההדרגתיות עבור כונני פנימיים מכל הסוגים, ישנן ירידות מחיר גם עבור הגרסאות החיצוניות – אז עכשיו יש לכם הזדמנות נהדרת להתחדש בדגם ה-2 טרה-בייט המוקשח של חברת בעלות בסיס של 270 דולר, במקום 330 דולר עד לאחרונה.

פרטים נוספים ורכישה:

[wpcd_coupon id=237737]
ירידת מחיר נוספת – שהופכת את הדגם הזה לתחרותי ביותר בקטגוריה שלו

ה-SanDisk Extreme Portable כולל מיגון גומי חיצוני עם עמידות בתקן IP55 בפני מים ואבק ועמידות לזעזועים, מכות ונפילות שאמורות לאפשר לו לשרוד גם את המשתמש ההרפתקן (או השלומיאל) ביותר – ולהמשיך לספק מהירויות העברת מידע רציפות של עד 550 מגה-בייט בשנייה, בהתבסס על מחבר Type-C מודרני.

ביצועים שלא מביישים כוננים פנימיים

יחד עם תוספת עלות המע"מ ומשלוח לישראל המחיר הסופי המתקבל הוא 324.71 דולר, שהם 1,145 שקלים לערך – זול יותר מלא מעט כונני פנימיים באותו נפח. אז אם אתם צלמים, עורכים או סתם מעוניינים  לאחסן כמויות גדולות של מידע חשוב מבלי להתבסס על שירותי – אל תפספסו את ההזדמנות לבחון הצעה זו.

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close