מקסימום הספק, מינימום מחיר • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחמבצעים מרחבי הרשת

מקסימום הספק, מינימום מחיר

ספק כוח מרשים בנצילות גבוהה והספק גבוה במיוחד של 1,500 וואט זמין לרכישה בארץ במחיר מפתיע

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לא כולם זקוקים לספקי כוח מאסיביים, בייחוד בזמן שבו נראה כי שגעון כריית המטבעות הקריפטוגרפיים דעך משמעותית – אך אם אתם בכל זאת מעוניינים להרכיב מערכת אימתנית במיוחד או להתכונן מראש לשדרוג עתידי יוקרתי, יש לנו הצעה מקומית שכדאי לכם מאוד לדעת על קיומה.

רשת חנויות Ivory מציעה למכירה את אחד ממוצרי הדגל של חברת Cooler Master בשוק הספקים למחשבים, ה-MasterWatt Maker 1500 המודולרי לגמרי שכולל זוג מסילות מתח 12 וולט שמסוגלות להעביר עד 62.5 אמפר כל אחת – זאת בנצילות מובטחת של מעל 90 אחוזים בכל רמת העמסה (עם עמידה בתקן ה-80Plus Titanium הבכיר) שמגיעה עד לרמה של 94 אחוזים במצב האופטימלי שלה.

אימתני (באורך של 200 מילימטרים – בדקו שהמארז שלכם תומך בו) במחיר נדיר בהחלט

הספק כולל מאוורר 135 מילימטרים יחיד שלא יופעל כלל במצבים בהם צריכת ההספק וטמפרטורת הרכיבים תאפשר זאת, כך שיש ערך לבחירה בדגם זה גם למערכות שבהן צריכת ההספק המירבית היא 50 אחוזים או פחות מהמקסימום המסופק – לשם פוטנציאל פעולה חרישי לחלוטין.

ה-MasterWatt Maker 1500 מוצע עם שבע שנות אחריות ומופיע כזמין במחסן הראשי של הרשת, עם אפשרות להזמין אותו ישירות לביתכם בתוספת דמי משלוח או לאחד מסניפי הרשת – והמחיר הנדרש עומד על 850 שקלים, שמהווים דיל טוב באופן קיצוני עבור דגם זה או כל דגם בהספק דומה למעשה, גם במונחי החנויות בחו"ל.

הספק מגיע עם מגוון גדול של כבלים ארוכים ומושטחים, לגמישות מירבית במודינג והרכבת המערכת האישית שלכם

נתקלתם בדילים שווים יותר עבור ספקי כח? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close
Close