מפלצת הקירור של Thermalright • HWzone
מחשביםקירור

מפלצת הקירור של Thermalright

יצרנית יוקרתית נוספת חוזרת אל חיינו עם מוצר מעודכן המיועד לספק תחרות גם עבור קירורי המים המשוכללים ביותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Thermalright היא שם שאמור להיות מוכר היטב לכל מי שהחלו להתעניין בעולם החומרה ובקירורה בעשור הקודם, אז יצירותיה נחשבו למתקדמות והאיכותיות ביותר בשוק כמעט ללא עוררין. מאז עבר הרבה זמן והרבה השתנה בתחום שהפך תחרותי יותר – אך Thermalright ממשיכה להתקיים בחלקו העליון, ומשיקה עתה גוף חדש שמיועד להתמודד בכבוד עם כל מעבד ביתי בסביבה.

קירור ה-Silver Arrow IB-E Extreme Rev. B בעל השם הבלתי ידידותי בעליל מאופיין במשקל אימתני של כמעט 1.2 קילוגרם, אשר מורכב ברובו מגוף אלומיניום כפול עם 45 סנפירים בכל אחד מחלקיו ושמונה צינורות הולכת חום מנחושת מצופה ניקל – כל זאת בשילוב עם זוג מאווררי 140 מילימטרים מדגם TY-143 שמגיעים ללא הארות צבעוניות אך עם יכולת להגיע ל-2,500 סל"ד ולספיקת אוויר מרשימה של 130CFM כל אחד. מערך מאסיבי זה מיועד לפזר חום באפקטיביות ממעבדים הצורכים עד 320 וואט (!), כך שהוא יתאים גם למעבדים העוצמתיים ביותר, כולל תוספת צריכה פוטנציאלית במסגרת עצמאית.

אחד מקירורי האוויר הכי מאסיביים בהם נתקלנו בתקופה האחרונה

ה-Silver Arrow המעודכן מותאם לעגינה על בסיס תושבת ה-AM4 של ועל בסיס מגוון גדול של תושבות LGA מבית , החל מה-LGA775 הוותיקה, דרך כל תושבות משפחת ה-LGA115X וכלה ב-LGA2066 של מעבדי ה-HEDT העדכניים – כך שפרט ל-TR4 המאסיבית לא חסר כאן כמעט שום דבר מנקודת המבט של הצרכן הביתי.

איכות ללא פשרות – במחיר שצפוי להיות בלתי מתפשר בהתאם

הקירור המאסיבי של Thermalright יוצע במארז יחד עם משחה תרמית, קיבוע עבור החלק האחורי של לוח האם שימנע מהמשקל הגדול להשפיע עליו לרעה ומתאמים עבור התושבות השונות הנתמכות – הכל במחיר שצפוי לעמוד על 100 דולר לערך, בדומה לקירור האוויר הטרי והמרשים מבית Noctua שחולק איתו את הגישה הרצינית והבוגרת, עם דגש עם איכות הבנייה ופחות על עיצוב צעקני ובולט לעין.

לא מיועד למשתמשים מתחילים – אלא לכאלה שכבר הרכיבו כמה מערכות בחייהם

לא בטוח שזה המוצר שיחזיר את השחקנית הטאיוואנית אל ימי הזוהר שלה – אך עבור אלו שמרכיבים מערכת מובילה וסולדים מפתרונות מים מדובר בהצעה בעלת פוטנציאל בלתי מבוטל.


תגיות

3 תגובות

  1. אני חושש שהNOCTUA D14 שהיה לי עיקם לאט לאט את הלוח הקודם וגרם לפטירתו בטרם עת.
    לTR4 שלי קניתי כבר קירור צנוע יותר במשקל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close