מערכת קירור המים החדשה של ThermalTake

חברת ThermalTake ידועה במערכות הקירור המעולות שלה, אך משום מה תמיד מערכות קירור המים של חברה זו תמיד פיגרו קצת אחרי המתחרים, מערכת ה BigWater אמורה לשנות זאת אחת ולתמיד.

בשוק קירור המים זה כמה שנים יש תחרות עצומה בין החברות המיצרות בלוקים ומערכות שלמות – כאשר כל חברה טוענת לכתר של המערכת המוצלחת ביותר. כולנו מכירים את הבלוקים הנהדרים של DangerDen והמערכות המלאות של Asetek ו Swiftech, אך ThermalTake אף פעם לא הובילה תחום זה והמוצרים שלה היו בינוניים לכל היותר.

מערכת ה BigWater מנסה לשנות את המצב בשוק ולגרום ל TT לתפוס מקום של כבוד בין החברות בחשובות בתחום. לשם כך מהנדסי TT "העתיקו" בעצם את כל מה שהשיגו החברות הקטנות והמקצועיות יותר : רדיאטור גדול (120ממ), בלוק נחושת מלא עם עיצוב ספיראלי וכמובן כל זה לא במערכת חיצונית ומסורבלת אלא בתוך המארז. עם מערכת זו אנו מקבלים כמה דברים שהיינו רוצים לראות במערכות אחרות כגון : נוזל קירור רגיש ל UV וכן צינוריות רגישות ל UV.

חשוב לציין כי המערכת היא מודולרית ביותר וניתן להוסיף או להוריד ממנה רכיבים לפי הצורך, משום שהרכיבים בעצם סטאנדרטיים בגדלים ובחיבורים שלהם. דבר אחד שלא אהבתי אישית בערכה הנ"ל היא המשאבה החלשה יחשית הפועלת ב 12V (בהשוואה למשאבות המקצועיות הקיימות כיום בשוק).

לעמוד המוצר