אסוס תחשוף נייד גיימינג ראשון מבוסס שבב AMD Ryzen • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמחשבים ניידים

אסוס תחשוף נייד גיימינג ראשון מבוסס שבב AMD Ryzen

האם מערכות הגיימינג הניידות עומדות להפוך למשתלמות יותר מכל מה שהיינו רגילים אליו עד כה?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפי ההצהרות של בכבודה ובעצמה מעבדי Ryzen ראשונים אמורים להיות זמינית בשוק רק ברבעון האחרון של השנה הנוכחית, כלומר לא לפני חודש אוקטובר – אבל נראה שעובדה קטנה זו לא מונעת משותפותיה להתחיל במיתוג ושיווק הקאמבק המסקרן הזה כבר עתה.

מדובר באסוס, היצרנית הרביעית בגודלה בשוק ה-PC, שמפיצה סרטון טיזר קצר ופשוט שלא נותן אפשרות להתבלבל – מדובר בנייד ממשפחת ה-ROG של החברה המיועדת לגיימינג על רקע הלוגו הרשמי של עבור , כאשר נראה כי יש כוונה להציג את הדגם החדש בפעולה כבר בתערוכת Computex הקרובה בעוד כשבוע וחצי, למרות שהזמינות בפועל עדיין במרחק של מספר חודשים.

מהנתונים שקיבלנו עד כה אודות הדגמים הניידים של החברה מסאניווייל ניתן להניח כי הנייד העתידי יכלול מעבד עם ארבע ליבות עיבוד פיזיות ו-8 ליבות לוגיות במעטפת הספק של כ-35 וואט בקירוב, בדומה לדגמי ה-HQ הפופולריים של אינטל בתחום, כשבאסוס כנראה ישדכו אותו גם לכרטיס מסך ייעודי כמצופה ממערכת שמכוונת בראש ובראשונה לגיימינג – אם כי לא ממש ברור האם זה יהיה מוצר מבית המתחרה הישירה , או שאולי דגם נייד חדש של שטרם נחשף (Radeon Vega , היתכן?). עד שיגיע מועד ההשקה כנראה שאנחנו עשויים לראות עוד מגוון שינויים וחידושים בתחום ולא כדאי לפסול אופציות מראש.

מדברת על שיפור אדיר בתחום המובייל בהשוואה למעבדי העבר המאכזבים שלה – אך כיצד השדרוג הזה ישתווה למיטב מבית זו השאלה הגדולה באמת כאן

מחשבים ניידים שקורצים לחובבי המשחקים הפכו לנפוצים ונגישים משמעותית בשנה האחרונה תודות להשקות של מעבדי Core i5 ניידים ראשונים מסוגם הכוללים ארבע ליבות פיזיות וגם תודות להשקת דגמי ה-GeForce GTX 1050 וה-GeForce GTX 1050 Ti, כאשר כיום גם עלות של פחות מ-1,000 דולר (ופחות מ-4,000 ש"ח בהתאמה) כבר לא נחשבת כפנטזיה עבור מכונה שאמורה להתמודד כראוי עם רוב הכותרים המודרניים – ואנחנו רוצים להאמין כי מעבדיה של יסייעו להגדיל ולחזק מגמה זו, עם תגי מחיר תחרותיים יותר שידרבנו בתורם גם את לקצץ בעלויות בכדי לשמור על ההגמוניה. זו בהחלט תהיה בשורה חיובית ומשמחת, בקטגוריה שלפי רל ההערכות רק תמשיך בצמיחתה בשנים הקרובות.

ההשקה בסוף השנה – תהליך המיתוג ובניית הציפיות מתחיל כעת

נמשיך לעקוב בעניין רב אחרי המוצר המסתורי מבית , ונעדכן אתכם בכל הפרטים כמובן.

צללית הדגם המוצגת בסרטון הטיזר נראית זהה כמעט לגמרי לדגמי משפחת ה-GL העדכניים של , מה שעשוי להעיד על קריצה לשוק הביניים עם מחירים שפויים, יחסית

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close