מעבד הגיימינג המושלם? Core i9-9900KS מקבל מחיר רשמי • HWzone
מחשביםמעבדים

מעבד הגיימינג המושלם? Core i9-9900KS מקבל מחיר רשמי

המעבד הראשון בשוק שמבטיח תדר עבודה של 5GHz עבור שמונה ליבות פיזיות ידרוש תוספת של 25 דולר מעל לדגם המוביל הקודם מבית אינטל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תדרי הטורבו של מודרניים הפכו לאחת משיחות היום בקרב חובבי החומרה בתקופה האחרונה, בעיקר בשל השוני המהותי בדרך בה מגדירות חברות שונות את הנתונים עליהם הן מצהירות באופן פומבי – וזה משהו שהבשיל את הקרקע ללידתו של מעבד ה- i9-9900KS החדש, בין היתר, שמבטיח לעשות סדר בבלאגן ולספק תדר מירבי מוגדר ומובטח עבור כל הליבות שמרכיבות אותו.

דגם ה-Coffee Lake Refresh הבכיר ביותר יגיע עם מחיר מומלץ רשמי של 513 דולר (לעומת 488 דולר עבור ה- i9-9900K), עם שמונה ליבות עיבוד פיזיות ו-16 נימי עיבוד לוגיים בתהליך ייצור של , מעטפת הספק של 127 וואט, זכרון מטמון של 16 מגה-בייט מרמות L2 ו-L3 (יחדיו), תדר עבודה בסיסי של 4GHz ותדר טורבו מירבי של 5GHz הן עבור יחידה והן עבור כל שמונת הליבות, במצב בו קיים יישום שמסוגל להעמיס את כולן במידה שכזו.

מארז חיצוני יוקרתי ומוכר למראה מחכה לרוכשים

מארז חיצוני יוקרתי ומוכר למראה מחכה לרוכשים

מבחני ביצועים מוקדמים המחישו כי ה-9900KS אפקטיבי מאוד עבור פעולות כדוגמת גיימינג, כאשר הוא מצליח להקדים בכמה אחוזים את ה-Core i9-9900K שברוב המקרים הצליח לספק תדר פעולה מירבי של 5GHz עבור שתי ליבות מועמסות, אך ירד לרמת תדר של 4.7GHz בשימוש ביותר מארבע ליבות במקביל – אם כי ראוי לציין כי אינה מוכנה להתחייב על כך שה-9900KS יגיע לתדר 5GHz עבור כל הליבות בכל מצב, אלא רק כאשר טמפרטורת הסביבה ומערך הקירור של המוצר יהיו ראויים ויאפשרו זאת. נקווה שזה אכן יהיה המצב בפועל עבור רוב הקונים שיחליטו להשקיע מעל ל-500 דולר בדגם המתקדם והיוקרתי הזה.

ייחטף מיידית ויהפוך למוצר אספנים נדיר, או יהיה זמין בכמויות ראויות לכל הדורשים? עוד מעט נגלה

ה- i9-9900KS יחל להימכר בחנויות מחר, ב-30 באוקטובר, אך מה כמות היחידות אשר תהיה זמינה בפועל במסגרת המהדורה המוגבלת הזו? זו כבר שאלה אחרת – כאשר כמות קטנה מדי ביחס לביקוש עלולה כמובן להביא לזינוק של המחיר בשטח הרבה מעל לרף הרשמי המומלץ.

האם תהיו מוכנים להשקיע כ-2,500 שקלים או יותר עבור מעבד שכזה למערכת שלכם? בואו לספר בתגובות!


תגיות
Back to top button
Close
Close