ממשיכה לפרוח: חלונות 10 חוגגת 200 מיליון התקנות • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

ממשיכה לפרוח: חלונות 10 חוגגת 200 מיליון התקנות

הקצב אולי הואט, אך המומנטום הכללי ללא ספק ממשיך, ומערכת ההפעלה החדשה של נראית בדרך הנכונה אל מטרת העל השאפתנית שלה

ברשת מדווחים כי מערכת החלונות 10, שהושקה לפני קרוב לחמישה חודשים, הצליחה להגיע ל-200 מיליון התקנות על מחשבים ברחבי העולם – מספר אדיר מימדים בכל קנה מידה, אשר בהתבסס על נתונים שקיבלנו בעבר מספק לה ככל הנראה מעל ל-15 אחוזים מכל שוק מערכות ההפעלה במחשבי .

רבים היו סקפטיים בנוגע אליה, אך קמפיין שיווקי רחב היקף, הצעות שדרוג בחינם כמעט לכל מי שרכש מחשב במהלך השנים האחרונות ובעיקר מוצר שבאמת ובתמים מרגיש מוכן ומלוטש יותר ממה שחלונות 8 הרגישה בתחילת דרכה – מעידים על כך שמיקרוסופט באמת עשויה להשיג את המטרה הגדולה שלה, אשר מדברת על מיליארד מחשבים שיריצו את חלונות 10 בתוך שלוש שנים ממועד ההשקה שלה.

wthm1
10 כבר כאן, בכל הכוח

מספר התקנות כמובן אינו שווה באופן ישיר למספר המחשבים שמריצים את מערכת ההפעלה באופן מעשי, אבל אנחנו מניחים שבענקית התוכנה יהיו שמחים מאוד גם עם מיליארד התקנות "בלבד", אי שם באמצע שנת 2018. האם אתם כבר ניצלתם את ההזדמנות שלכם לשדרג?

wthm
מטרה שאפתנית בהחלט, אך בקצב הנוכחי נראה כי אפשרי להשיג אותה

תגיות

5 תגובות

 1. זה לא ממש נכון !!!
  כלומר, נניח שהיו 200 מילין התקנות,
  אבל גם היו 50 מיליון הסרות, כשאנשים העדיפו לחזור ל – 7 או 8.1
  כל אחד וטעמיו איתו.

 2. ^^^^
  שזה בכלל חסר תקדים !
  וואללה, עגלה שבקושי סוחבת חלונות 7 מופצצת
  בפופ – אפים של התקנת חלונות 10, שלאחר הנפילה בפח
  (מצד המשתמש) לא מהססת "להיפטר" עם ובלי מרכאות מתוכנות שלא באות לה טוב.

 3. מערכת הפעלה מלאה בבאגים: פופאפים שגורמים לקפיאות במשחקים, "הצג את שולחן עבודה" שבור – לא תמיד עובד, נאלצתי לעשות קיצור מיוחד.

  הממשק עצמו גם כן לא מרשים.
  אין זו חוכמה לקחת ממשק classic, להוריד ממנו את כל הeye candy כמו השקיפות, ולאחר מכן לשווקו כמהיר ויעיל יותר – בשם הפשטות – less is more.

 4. זה ממש נכון הוינדוס 10 קשה למשתמשים שרגילים ליותר פרטיות אפילו שרובם טועים וחלקם צודקים בהמון פרמטרים סך הכל הביאו את עשר לפני ה9 וזה לא יצא באמת עשר

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close