מלכת הביצה: MSI היא יצרנית ניידי הגיימינג המובילה • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

מלכת הביצה: MSI היא יצרנית ניידי הגיימינג המובילה

החברה הטאיוואנית הצליחה לתפוס לעצמה את הפסגה בקטגוריה היוקרתית המתחזקת

בשוק שמתכנס ומצטמצם עם כל רבעון חדש שמגיע, תחום הגיימינג באופן כללי, והגיימינג הנייד בפרט, ניצב כלפיד בוהק של הצלחה ושגשוג – עם מכירות שדווקא מתרחבות למרות המחירים הממוצעים שגבוהים משמעותית מאלו של תתי הקטגוריות האחרות, ומעניקות שולי רווח נאים עבור אלו שנאבקות בו.

עכשיו, דיווח מפתיע למדי מהאתר הטאיוואני DigiTimes (שמבוסס בתורו על דיווח ממקור סיני) מצהיר כי MSI המקומית, שמעולם לא השתייכה אל הטופ 5 בשוק ה-PC, היא זו שהפכה לאחרונה ליצרנית הבכירה בקטגוריית ניידי הגיימינג הצומחת – עם נתח שוק של 19 אחוזים, שחלף על פני 15 האחוזים השייכים למתחרה העירונית אסוס (וגם על שחקניות בולטות נוספות בתחום כמו לנובו, -Aorus, ו-Razer).

msg2

מחירים תחרותיים וזמינות בינלאומית רחבה יחסית הם סוד הקסם?

המקור מציין כי קרוב ל-4.5 מיליון יחידות של המעוצבים ומיועדים באופן ספציפי להרצת משחקים באיכות גבוהה עתידות להימכר במהלך שנת 2016 כולה – ולמרות שמדובר בהיקף של פחות מ-4 אחוזים משוק המחשבים הניידים כולו, מדובר גם בצמיחה של כ-15 אחוזים מהיקף המכירות של שנת 2015, כאשר ראוי גם לציין כי תגי המחיר הגבוהים שמאפיינים את התחום מהווים ככל הנראה חלק משמעותי הרבה יותר ברווחי היצרניות מאשר מספריהם היחסיים.

msg

נייד ה-GT80 של החברה, ששם אותה על המפכה בשנה שעברה עם מקלדת מכאנית ראשונה מסוגה

מדובר בתחום משגשג, ואל תתפלאו לראות את התחרות בו מתגברת בקצב מהיר מאוד בזמן הקרוב – עם עוד שחקניות שינסו את מזלן, עוד חידושים ואולי אפילו מחירים מפתיעים מעט יותר. תוסיפו לכך את כרטיסי המסך החדשים והחסכוניים שאמורים לנחות בשוק הנייד מביתן של ו- במהלך החודשים הקרובים, וקיבלתם מתכון מנצח.

תגיות

4 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close