מיקרוסופט מציגה עדכון ראשון לחלונות 10 • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

מיקרוסופט מציגה עדכון ראשון לחלונות 10

תוכנית ה-"Tech Preview" שהתחילה החברה בתחילת החודש מתעדכנת בפעם הראשונה עם מספר תיקונים ניכרים, בנוסף לכמה תוספות היישר ממערכת ווינדוס פון 8

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


windows10
10 בגרסה 9841 אותה שיחררה לפני פחות מחודש

מיקרוסופט משחררת את העדכון הראשון למערכת ההפעלה החדשה שלה, חלונות 10. על פי החברה, העדכון, עם מספר גרסה של 9860 (לעומת 9841 שהופיע במערכת המקורית), בא עם מעל 7,000 שיפורים ותיקונים שונים לאורך המערכת. רוב רובם של התיקונים שמיקרוסופט יישמה במערכת מבוססים על המשוב שנתנו המשתמשים הסקרנים שהתקינו את המערכת החדשה והתנסו בה, חדשות מעולות לנו הצרכנים. בנוסף לתיקוני באגים הרבים מאחורי הקלעים, החברה הוסיפה מספר שיפורים שהמשתמשים יוכלו ישימו לב אליהם, והם:

 • הוספת מרכז התראות חדש בשם "Action Center" – שבא הישר ממערכת ההפעלה של החברה לסמארטפונים, Phone. בתור הטמעה ראשונית בלבד, מרכז ההתראות החדש יציג התראות בסיסיות בלבד, כמו הודעות, אימיילים, פוסטים בפייסבוק ועוד מספר התראות בסיסיות של המערכת. ממשק המרכז החדש בסיסי גם הוא, כאשר החברה מדגישה כי ליטושים למראה ולהתנהגות של מרכז ההתראות החדש יגיעו עם עדכונים עתידיים. את מרכז ה-Action Center החדש ניתן למצוא בשורת המשימות של המערכת, לצד איזור ההתראות והשעה.
ACDesktopFull
מרכז ההתראות החדש בחלונות 10
 • העברה קלה יותר של בין מסכי המחשב השונים – כעת ניתן להזיז את החלון הפעיל בין המסכים המחוברים למחשב המריץ את המערכת בעזרת קיצור המקלדת "<WIN + CTRL <arrow" (כפתור החלונות + כפתור ה-CTRL + חץ לכיוון המסך הרצוי).
 • אנימציות חדשות – בעזרת המשוב של המשתמשים, מיקרוסופט הוסיפה אנימציה שתעזור למשתמש להבין מתי נעשה שינוי בשולחן העבודה בו הוא עובד. עם 10 החברה הוסיפה את האפשרות ליצור מספר שולחנות עבודה וירטואלים, וכעת החברה מקלה עלינו בשימוש האופציה הזאת. בנוסף, ניכר שינוי באנימציות לפתיחה ולסגירה של במערכת, תוספת נחמדה ומבורכת.

על פי החברה, עד כה נשלחו על הגרסה המוקדמת של חלונות 10 מעל 250,000 משובים שונים, נפתחו מעל 25,000 הודעות בפורומים הקהילתיים והתקבלו מעל 600 הצעות שיפור והוספה למערכת דרך אתר המשובים של מיקרוסופט לחלונות.

Ring2

בנוסף לתיקוני באגים ולתכונות החדשות שמיקרוסופט עשתה במערכת, החברה מוסיפה אופציה חדשה שתאפשר למשתמש לשלוט על קצב העדכונים אותם הוא מקבל, ובכך גם את סוג העדכונים. עד כה המשתמש קיבל עדכונים בצורה איטית יותר כברירת מחדל, כאשר כעת, בתפריט העדכונים שבחלונות 10, ניתן לבחור בין עדכונים תכופים יותר או פחות, מה שישפיע על סוג העדכונים שיקבל המשתמש.

על פי מיקרוסופט (ולפי התמונה שמסבירה על כך מעל), משתמשים המריצים את 10 ושהחליטו לקבל עדכונים מהירים יותר מהחברה, יקבלו עדכונים שעברו אימות ממיקרוסופט בלבד, בשיטה של מעין שרשרת. משתמשים שהחליטו לקבל עדכונים איטיים יותר מקבלים עדכונים שעברו אימות מהמשתמשים שמקבלים עדכונים מהירים יותר, ובכך העדכונים באים עם פחות באגים ותקלות.

אנחנו מחכים לראות מתי נקבל עוד עידכונים למערכת 10 של , עם תקווה שהחברה תאיץ את קצב הפיתוח של מערכת ההפעלה, בעזרת משתמשים ומשובים כאחד.


תגיות

5 תגובות

 1. יפה, סוף סוף הם מתחילים להקשיב ללקוחות שלהם….
  מקווה שגם סמסונג וגוגל וכו' יתחילו גם…

 2. אפשר שמישהו יסביר לי מה קרה לווינדוס 9?
  וכבר ווינדוס 10 בשוק לציבור?

 3. אפשר שמישהו יסביר לי מה קרה לווינדוס 9? 
  וכבר ווינדוס 10 בשוק לציבור?

  מה שכביכול אמור היה להיות ווינדוס 9 בסוף קיבל את השם ווינדוס 10.

 4. אחת הטענות שמיקרוסופט העלו, שהם מרגישים שיש קפיצה גדולה יחסית ל8.1, ורוצים לייצג אותה במספר.
  מבחינה שיווקית אולי הם חושבים שזה נכון להרחק מהוינדוס 8/8.1 וממשק המטרו התקוע עליו התלוננו רבים.
  בוינדוס 10 המטרו מתממשק לתוך הוינדוס, ואינו ממשק נפרד.

  עוד סיבה מצחיקה שמסתובבת ברשת, זה העובדה שבעבר היה וינדוס 95/98 וכו.., ועלולות להיות טעויות בזיהוי הגרסה ע"י תוכנות משום מה.

 5. url]https://searchcode.com/?q=if(version%2Cstartswith(%22windows+9%22[/url])
  כן אבל זה לא אומר שיש תוכניתנים גרועים:

  https://searchcode.com/?q=if(version%2Cstartswith(%22windows+9%22
  )

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close