מיקרוסופט: מכרנו מעל 20 מיליון עותקי ויסטה • HWzone
מחשבים

מיקרוסופט: מכרנו מעל 20 מיליון עותקי ויסטה

עם השקת ויסטה, מערכת ההפעלה של מיקרוסופט למחשבים אישיים ושולחניים, אשר מיועדת להחליף את Windows XP הותיקה, רבו הביקורות על כך שויסטה אינה מחדשת רבות על פני XP, שהיא כבדה יותר באופן משמעותי מבחינת צריכת המשאבים שלה, דורשת חומרה חזקה יותר ועוד. רבים העריכו שויסטה תכשל כשלון חרוץ, כשלדעתם אנשים לא ימהרו להתקדם אליה ולנטוש את XP שעושה את עבודתה נאמנה. ואם זה לא מספיק, פורסמו סקרים אשר רומזים לכך שייתכן שהביצועים של ויסטה במכירות פחות טובים מאלו ש-XP הציגה לאחר שהושקה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


השבוע, ביטלה מיקרוסופט במחיד יד את כל הביקורות כאשר הודיעה שבחודש הראשון של ויסטה בשוק, לאחר השקתה, החל מה-30 לינואר ועד ה-28 לפברואר (כולל) נמכרו יותר מ-20 מיליון רשיונות של מערכת ההפעלה החדשה. לפי מיקרוסופט, XP הגיעה ליותר מ-17 מיליון רשיונות רק חודשיים לאחר השקתה. לפי מיקרוסופט, המספר כולל את כלל הרשיונות אשר נמכרו ליצרני מחשבים אישיים, עותקים של גרסאות שדרוג וגרסאות מלאות שנמכרו למשווקים וגרסאות שדרוג שהוזמנו על ידי הצרכנים באמצעות תוכנית Express Upgrade בתקופה זו.

לדברי ניל האנד, סגן נשיא בקבוצת המוצרים לשוק הפרטי של חברת דל, "מאז השקת , לקוחות השוק הפרטי העדיפו באופן גורף את גרסאות הפרימיום של , אשר מאפשרות להם חווית עבודה עשירה יותר עם מוזיקה, וידאו, תמונות ואפליקציות אחרות בהן הם משתמשים לרוב." והוסיף כי "הנסיון הראשוני של הלקוחות שלנו עם הוא חיובי למדי ואנו נמשיך לנסות ולהביא לחווית הלקוח הטובה ביותר שאנחנו יכולים".


הממשק הגרפי החדש של ויסטה – גם מימין לשמאל

 


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close