מיקרון חושפת: בגדי ה-Crucial Ballistix החדשים

זכרונות DDR4 עדכניים, יפים וזריזים מבית המותג הנודע Crucial בירכו את פנינו בדוכן הרשמי של חברת מיקרון בתערוכת CES 2020 – ולצידם גם כונן ה-SSD החיצוני הראשון שלה

כן, גם למיקרון היה דוכן משלה בתערוכת CES 2020 – ובו כיכב באופן צפוי מותג הבית Crucial, עם מיקוד עבור זכרונות DDR4 שמבוססים על שבבים מתוצרת עצמית כמובן.

החל מהחודש הבא תחל מיקרון במהלך שנועד לרענן את המראה והמיתוג עבור זכרונות ה-Crucial Ballistix שלה – שיוצעו כעת תחת השמות Ballistix RGB, Ballistix ו-Ballistix Max בקצה הגבוה של התחום. דגמי ה-Ballistix ו-Ballistix RGB יוצעו כולם עם חיפוי מתכתי בגוון שחור, לבן או אדום לבחירת הצרכנים – עם או בלי הארה צבעונית מובנית בהתאמה, ועם נפחים שבין 4GB ל-32GB עבור כל מודול במהירויות אשר מתחילות ב-2,400MHz בקצה התחתון ומגיעות עד ל-3,600MHz.

אלו הם זכרונות דינאמיים בעלי פרופיל נמוך במיוחד – בהשוואה לכל שאר הדגמים בסביבה שכוללים הארת RGB
צילום: HWzone

רוצים ללכת עד לקצה? תוכלו להעדיף את זכרונות ה-Ballistix Max אשר יוצעו עם מפזרי חום מתכתיים בגוון שחור בלבד, עם נפחים של 8GB או 16GB לכל מודול ומהירויות בדוקות גבוהות של בין 4,000MHz ל-4,400MHz תחת מספר רמות תזמון שונות. חיישני טמפרטורה מובנים ואפילו אפשרות לבצע הדפסת תלת-מימד בעיצוב אישי עבור החיפוי של נוריות הלד הצבעוניות המובנות בקצה העליון.

מיקרון עדיין לא הגיעה אל מהירויות השיא של כמה ממתחרותיה – אך היא עושה סדר במיתוג ובהחלט מתקרבת לשם
צילום: HWzone

את דגמי ה-Ballistix הסטנדרטיים ניתן יהיה להשיג הן בתצורה שולחנית סטנדרטית והן בתצורת SO-DIMM קומפקטית לנייחים זעירים ולמחשבים ניידים – ואילו את דגמי Ballistix Max ניתן יהיה להשיג בגודל מלא בלבד בשלב זה.

כונן ה-SSD החיצוני הראשון שמבוסס על שבבי הבזק בתצורת QLC – מה שאמור להפוך אותו לתחרותי במיוחד במוקדם או במאוחר
צילום: HWzone

מה עוד בתפריט עבור תחילת השנה הנוכחית? כונן ה-SSD החיצוני של החברה מדגם Crucial X8 כיכב גם הוא בתצוגה עם תזכורת לכך שהוא מיועד ומותאם לפעול גם עם מחשבים אישיים מבוססי חלונות ומבוססי MacOS – וגם עם קונסולות Xbox One ו-PlayStation 4. כעת נותר רק להמתין עד שהמחירים ירדו ויתקרבו ככל האפשר אל מחיר כונני ה-Crucial P1 (או Intel 660p) עליהם הוא מבוסס.

דרך מעניינת להאיץ את ביצועי הקונסולה שבסלון שלכם
צילום: HWzone