מיקרון חושפת: בגדי ה-Crucial Ballistix החדשים • HWzone
CES 2020מחשביםזיכרוןאחסון

מיקרון חושפת: בגדי ה-Crucial Ballistix החדשים

זכרונות DDR4 עדכניים, יפים וזריזים מבית המותג הנודע בירכו את פנינו בדוכן הרשמי של חברת מיקרון בתערוכת CES 2020 – ולצידם גם כונן ה- החיצוני הראשון שלה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כן, גם למיקרון היה דוכן משלה בתערוכת CES 2020 – ובו כיכב באופן צפוי מותג הבית , עם מיקוד עבור זכרונות שמבוססים על שבבים מתוצרת עצמית כמובן.

החל מהחודש הבא תחל מיקרון במהלך שנועד לרענן את המראה והמיתוג עבור זכרונות ה- Ballistix שלה – שיוצעו כעת תחת השמות Ballistix , Ballistix ו-Ballistix Max בקצה הגבוה של התחום. דגמי ה-Ballistix ו-Ballistix יוצעו כולם עם חיפוי מתכתי בגוון שחור, לבן או אדום לבחירת הצרכנים – עם או בלי הארה צבעונית מובנית בהתאמה, ועם נפחים שבין 4GB ל-32GB עבור כל מודול במהירויות אשר מתחילות ב-2,400MHz בקצה התחתון ומגיעות עד ל-3,600MHz.

אלו הם דינאמיים בעלי פרופיל נמוך במיוחד – בהשוואה לכל שאר הדגמים בסביבה שכוללים הארת RGB
צילום: HWzone

רוצים ללכת עד לקצה? תוכלו להעדיף את ה-Ballistix Max אשר יוצעו עם מפזרי חום מתכתיים בגוון שחור בלבד, עם נפחים של 8GB או 16GB לכל מודול ומהירויות בדוקות גבוהות של בין 4,000MHz ל-4,400MHz תחת מספר רמות תזמון שונות. חיישני טמפרטורה מובנים ואפילו אפשרות לבצע הדפסת תלת-מימד בעיצוב אישי עבור החיפוי של נוריות הלד הצבעוניות המובנות בקצה העליון.

מיקרון עדיין לא הגיעה אל מהירויות השיא של כמה ממתחרותיה – אך היא עושה סדר במיתוג ובהחלט מתקרבת לשם
צילום: HWzone

את דגמי ה-Ballistix הסטנדרטיים ניתן יהיה להשיג הן בתצורה שולחנית סטנדרטית והן בתצורת SO-DIMM קומפקטית לנייחים זעירים ולמחשבים – ואילו את דגמי Ballistix Max ניתן יהיה להשיג בגודל מלא בלבד בשלב זה.

כונן ה- החיצוני הראשון שמבוסס על שבבי הבזק בתצורת – מה שאמור להפוך אותו לתחרותי במיוחד במוקדם או במאוחר
צילום: HWzone

מה עוד בתפריט עבור תחילת השנה הנוכחית? כונן ה-SSD החיצוני של החברה מדגם Crucial X8 כיכב גם הוא בתצוגה עם תזכורת לכך שהוא מיועד ומותאם לפעול גם עם מחשבים אישיים מבוססי חלונות ומבוססי MacOS – וגם עם קונסולות ו-PlayStation 4. כעת נותר רק להמתין עד שהמחירים ירדו ויתקרבו ככל האפשר אל מחיר כונני ה- P1 (או 660p) עליהם הוא מבוסס.

דרך מעניינת להאיץ את ביצועי הקונסולה שבסלון שלכם
צילום: HWzone


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close