מינימום גודל, מקסימום מהירות: סמסונג משיקה כרטיס microSD עתיר ביצועים • HWzone
מחשביםאחסון

מינימום גודל, מקסימום מהירות: סמסונג משיקה כרטיס microSD עתיר ביצועים

הענקית הקוריאנית אולי ויתרה על חריצים להרחבת נפח האחסון במכשירי הדגל שלה השנה, אבל זה לא אומר שהיא מוותר על שוק ה- במלואו

בתחילת השנה הנוכחית ראינו את סמסונג מבצעת מיני-מהפכה בעולם של נפח האחסון המובנה במכשירים חכמים, כשהייתה הראשונה לכלול שבב בתקן ה-UFS 2.0 החדש והמהיר במכשירים (הגלקסי S6 והגלקסי S6 Edge), ועכשיו נראה שהיא רוצה לעשות מהפכונת דומה גם בעולם כרטיסי הזכרון המיניאטוריים, עם דגם חדש לסדרת ה-Pro Plus שלה.

בחברה הכריזו על כרטיס microSD חדש, בנפח של 128GB, אשר מתיימר להיות מהמהירים ביותר בקטגוריה כולה עם קריאה בקצב של עד ל-95 מגה-בייט לשנייה, וכתיבה בקצב של עד ל-90 מגה-בייט בשנייה. לא רע בכלל למוצר בגודל של פחות מציפורן.

spp5

אין דגם של 200GB כמו אצל , לצערנו – כרגע, לפחות

הכרטיס החדש מוגדר ככזה שמיועד בראש ובראשונה להקלטה וניגון של תכנים ברזולוציות בסמארטפונים ומצלמות כאחד, עם יכולת להקליט כמעט 4 שעות כאלה (לא פורט על איזו שיטת דחיסה מבוסס נתון זה, אך אין ספק שלא מדובר כאן בתוכן שאינו דחוס), וגם עמידות IP7 במים, חסינות גבוהה לטמפרטורות קיצוניות של בין מינוס 25 מעלות צלסיוס ל-85 מעלות צלסיוס, עמידות במכות והלמים, חסינות לקרינת רנטגן וחסינות לקרינה מגנטית גבוהה (כמו זו של מכונת MRI, למשל). הוא מגיע גם עם עשר שנות אחריות, בכדי להמחיר את הקשיחות הזו.

spp1 spp

הדגם החדש מצטרף לקו מוצרים מגוון ונרחב יחסית שבנתה לעצמה בתחום בתקופה האחרונה

התלהבתם? מחיר גבוה בהחלט של 200 דולר עשוי לצנן במקצת את ההתרגשות הזו, אך במבט כללי מדובר בצעד חיובי עד מאוד, אשר יפעיל לחץ על המתחרות הוותיקות וקינגסטון להציע את דגמי הקצה הגבוה שלהן בתגי מחיר תחרותיים יותר.

spp2 spp3

הביצועים של גירסת ה-32GB של כרטיס ה-Pro Plus – לא רע בכלל במונחי עולם ה-, ואנחנו מקווים שהנפח המשופר בדגם החדש ידע לספק נתונים טובים אפילו יותר

תגיות
Back to top button
Close
Close