מיטב המוצרים של סאנדיסק בהנחות קורצות, רק היום באמאזון (עדכון: הסתיים)

כונני חיצוניים ופנימיים, כונני USB אלחוטיים, כרטיסי microSD ועוד במחירי באמאזון ארצות הברית, למשך חצי היממה הקרובה

שיתוף הפעולה בין חברת סאנדיסק (SanDisk) לענקית הקמעונאות אמאזון, שמעניק לנו הנחות תכופות על מגוון מוצרי אחסון, ממשיך גם כעת, במסגרת מבצעי Deal of the Day אשר זמינים עבור כמה וכמה דגמים מעניינים שעשויים לקרוץ לכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מבצע נהדר זמין על כונן ה-SSD הפנימי של היצרנית האמריקאית, בנפח 960GB מסדרת ה-Ultra II הפופולרית, שמוצע בעבור כ-253 דולר כולל מסים ומשלוח ישיר לישראל – כ-980 ש"ח בלבד, וקרוב מאוד לרף הקורץ של שקל אחד בלבד לג'יגה-בייט של נפח אחסון. מבצעים נוספים זמינים לכונני ה-SSD החיצוניים הקומפקטיים מסדרת ה-Extreme 500 של החברה, עם עלות של 112 דולר כולל מסים ומשלוח לגירסת ה-240GB ועלות של כ-172 דולר כולל מסים ומשלוח לדגם ה-480GB.

הוא שוב במבצע, ושוב משתלם עד מאוד
הוא שוב במבצע, ושוב משתלם עד מאוד

מבצעים מרשימים נוספים קיימים עבור כרטיסי ה-microSD של החברה, עם כרטיס בנפח 128GB שזמין בעלות של כוללת של 49 דולר וכרטיס בנפח 200GB, הגדול ביותר שזמין בשוק בתקן זה, שזמין בעלות של 89.5 דולר, שהיא הנמוכה ביותר שראינו עבורו עד כה.

כוננים חיצוניים זריזים במחיר מבצע - כשגירסת ה-480GB מציעה עלות אטרקטיבית הרבה יותר מגירסת ה-240GB
כוננים חיצוניים זריזים במחיר – כשגירסת ה-480GB מציעה עלות אטרקטיבית הרבה יותר מגירסת ה-240GB

לקינוח, ישנם מבצעים גם על כונני USB סטנדרטיים של סאנדיסק, על כרטיסי SD מסדרת ה-Extreme הזריזה, וגם על כונני ה-Connect Wireless בעלי הקישוריות האלחוטית ועל כונני ה-iXpand אשר מיועדים ספציפית לממשקי ה-Lightning במחשביה של .

רוצים כונן USB אלחוטי? גם הם זמינים בהנחה של כמה עשרות אחוזים
רוצים כונן אלחוטי? גם הם זמינים בהנחה של כמה עשרות אחוזים

כל מחירי המבצע יהיו זמינים עד לשעה 10:00 בבוקר שעון מחר, יום שלישי ה-15 במרץ, אז מומלץ מאוד לנצל אותם בשעות הקרובות. תהנו!