מחשב נייד זעיר עוצמתי גורף מיליונים במימון המונים • HWzone
מחשביםמעבדיםמחשבים ניידים

מחשב נייד זעיר עוצמתי גורף מיליונים במימון המונים

חברת GPD הסינית ממשיכה לשכלל את קו מוצרי המחשוב הקטנים שלה בעזרתה האדיבה של פלטפורמת Indiegogo

מתגעגעים אל ימי הנטבוקים, בהם יכולנו לקבל חוויית מלאה על מסכי 10 אינץ' ופחות במחיר סביר? רוב היצרניות הגדולות בשוק פנו כבר מזמן להתמקד במימדים גדולים יותר ורמות מחיר משתלמות יותר – אך מסתבר שגם היום יש מי שעדיין מאמינים במחשבים בגדלים הכי מינימליסטיים שניתן לתאר, וחברת GPD היא זו שמקווה לספק את הסחורה.

החברת משנז'ן ביצעה כמה השקות מוצלחות במימון המונים של מחשבי חלונות קטנים במיוחד בשנים האחרונות – וכעת היא מקווה לשדרג משמעותית את יכולותיה עם דגם ה-P2 Max, שכולל חומרה ללא פשרות במערכת זעירה עם מסך 8.9 אינץ' ומשקל של 650 גרם בלבד.

הכי קטן שאפשר לתאר – עם מעבד בפנים

הנייד הקטנצ'יק מציע פאנל IPS בגודל 8.9 אינץ' ברזולוציית 2,560×1,440 פיקסלים נאה, עם תמיכה בעשר נקודות מגע באמצעות אצבעות ועם תמיכה בעטי מגע, מעבד מסוג Core m3-8100Y כפול ליבה של (בגרסה המתקדמת של המוצר), זכרון LPDDR3 דינאמי של 8GB או 16GB, נפח אחסון פנימי מבוסס כונן SSD בתצורת M.2 2280 עם תמיכה בתקן NVMe של 256GB או 512GB, רמקולים סטריאופוניים, קישוריות Wi-Fi 802.11ac וקישוריות Bluetooth 4.2 שמבוססות על מודול מבית , סורק טביעות אצבע מובנה בכפתור ההדלקה וסוללת 35 וואט-שעה מובנית שאמורה להספיק לשמונה שעות ניגון .

אחד מהניידים היחידים בשוק שתוכלו להפעיל בנוחות (יחסית) תוך כדי שאתם אוחזים בו באוויר

ה-P2 Max מוצע נכון לעכשיו בפלטפורמת מימון ההמונים Indiegogo בשתי תצורות חומרתיות – גרסת בסיס עם Celeron 3965Y כפול ליבה לצד 8GB של RAM וכונן אחסון של 256GB במחיר 530 דולר (שמתורגם ל-1,873 שקלים באתר, כולל משלוח חינמי לארץ) וגרסה מתקדמת עם ה- m3-8100Y, זכרון של 16GB וכונן של 512GB בעלות 705 דולר (או 2,489 שקלים לפי האתר). המחשבים נמצאים בשלב מתקדם בתהליך הייצור שלהם ואמורים להגיע אל המשקיעים בתוך זמן קצר מרגע סיום מיזם המימון, כבר במהלך חודש ספטמבר הקרוב – כך שביחס להרבה מאוד הצעות אחרות נראה כי מדובר כאן ברמת סיכון מצומצמת משמעותית.

ביצרנית נהנים להשוות את המוצר שלהם ל-iPad Mini של , שמאופיין בגודל ומשקל שאינם נמוכים בהרבה מאלו של ה-P2 Max מבלי להציע מקלדת פיזית

זו ללא ספק נישה קטנה מאוד בעולם המחשוב המודרני, אך גיוס הכספים עבור ה-P2 Max בכל זאת הצליח לחצות רף של 3 מיליון שקלים עם שישה ימים שעוד נותרו לתהליך – כך שעכשיו זה זמן נהדר עבורכם להחליט האם אתם מצטרפים אל 1,400 המשקיעים או מוותרים על התענוג.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Indiegogo

תגיות
Back to top button
Close
Close