מחפשים לשדרג? נתב חדש בתקן AC נחת בישראל

הנתב החדש של D-Link מציע מהירויות נהדרות תודות לתמיכה בתקן ה-802.11ac, ובתוספת מחיר וזמינות ראויים

עוד נתב שכדאי לכם לבדוק: אל הרשימה המצומצמת של נתבים התומכים בתקן 802.11ac וזמינים לרכישה באופן סדיר בישראל, הצטרף בימים האחרונים חבר חדש, הפעם של חברת D-Link.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-DIR-825/ac הוא נתב דואלי המקוטלג כ-AC1200 – כלומר הוא תומך במהירות של 300Mbps בתדר 2.4Ghz ו-866Mbps בתדר 5Ghz.  לנתב יש שתי אנטנות חיצוניות ובכל אחד מהתדרים הוא תומך ב-MIMO כפול.

לנתב 4 יציאות LAN התומכות במהירות של 1Gbps וגם כניסת ה-WAN תומכת במהירות זו.  בנוסף, הנתב כולל כניסת USB 2.0 לחיבור התקני אכסון חיצוניים, מדפסת או מודם סלולרי (3G או LTE) הנכנס לפעולה אם חיבור ה-WAN מפסיק לפעול (Fail Over).  את רשימת המודמים הנתמכים ניתן למצוא בעמוד הרביעי כאן.

dlac4

לנתב יש מפסק On/Off, לחצן Reset וכפתור לכיבוי והדלקת הממשק האלחוטי (Wi-Fi) שלו ובנוסף הוא תומך בכל החייגנים המקובלים בישראל (כולל L2TP של הכבלים).


עוד מ-NetCHIEF

קושחת הנתב (firmware) כוללת תמיכה מובנית ב-IPv6, בשירות הזרמת מידע בתקן DLNA ובקליינט Torrent מובנה המאפשר להוריד קבצים ישירות אל התקן המחובר אל כניסת ה-, ללא מעורבות של מחשב.

dlac2dlac1

הזמינות של הנתב היא מיידית וניתן למצוא אותו במספר חנויות בעלות של כ-400 ש"ח (בפלונטר – 360 ש"ח).  דף מידע הכולל את כל תכונות הנתב ורשימת המודמים הסלולריים הנתמכים על ידו ניתן למצוא כאן.

הערה: לחברת D-Link יש נתב המשווק תחת השם DIR-825 (כלומר ללא הסיומת AC). זהו ותיק בצבע לבן שאינו דומה בתכונותיו לנתב זה ויש להיזהר ולא לבלבל בינהם.

ב-NetCHEIF תוכלו למצוא סקירות ומדריכים נוספים בנושאי נתבים ורשתות ביתיות