מחפשים לשדרג? נתב חדש בתקן AC נחת בישראל • HWzone
מחשבים

מחפשים לשדרג? נתב חדש בתקן AC נחת בישראל

הנתב החדש של D-Link מציע מהירויות נהדרות תודות לתמיכה בתקן ה-802.11ac, ובתוספת מחיר וזמינות ראויים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד נתב שכדאי לכם לבדוק: אל הרשימה המצומצמת של נתבים התומכים בתקן 802.11ac וזמינים לרכישה באופן סדיר בישראל, הצטרף בימים האחרונים חבר חדש, הפעם של חברת D-Link.


ה-DIR-825/ac הוא נתב דואלי המקוטלג כ-AC1200 – כלומר הוא תומך במהירות של 300Mbps בתדר 2.4Ghz ו-866Mbps בתדר 5Ghz.  לנתב יש שתי אנטנות חיצוניות ובכל אחד מהתדרים הוא תומך ב-MIMO כפול.

לנתב 4 יציאות LAN התומכות במהירות של 1Gbps וגם כניסת ה-WAN תומכת במהירות זו.  בנוסף, הנתב כולל כניסת USB 2.0 לחיבור התקני אכסון חיצוניים, מדפסת או מודם סלולרי (3G או LTE) הנכנס לפעולה אם חיבור ה-WAN מפסיק לפעול (Fail Over).  את רשימת המודמים הנתמכים ניתן למצוא בעמוד הרביעי כאן.

dlac4

לנתב יש מפסק On/Off, לחצן Reset וכפתור לכיבוי והדלקת הממשק האלחוטי (Wi-Fi) שלו ובנוסף הוא תומך בכל החייגנים המקובלים בישראל (כולל L2TP של הכבלים).

עוד מ-NetCHIEF

קושחת הנתב (firmware) כוללת תמיכה מובנית ב-IPv6, בשירות הזרמת מידע בתקן DLNA ובקליינט Torrent מובנה המאפשר להוריד קבצים ישירות אל התקן המחובר אל כניסת ה-, ללא מעורבות של מחשב.

dlac2dlac1

הזמינות של הנתב היא מיידית וניתן למצוא אותו במספר חנויות בעלות של כ-400 ש"ח (בפלונטר – 360 ש"ח).  דף מידע הכולל את כל תכונות הנתב ורשימת המודמים הסלולריים הנתמכים על ידו ניתן למצוא כאן.

הערה: לחברת D-Link יש נתב המשווק תחת השם DIR-825 (כלומר ללא הסיומת AC). זהו ותיק בצבע לבן שאינו דומה בתכונותיו לנתב זה ויש להיזהר ולא לבלבל בינהם.


ב-NetCHEIF תוכלו למצוא סקירות ומדריכים נוספים בנושאי נתבים ורשתות ביתיותתגיות

8 תגובות

 1. יש עוד נתבים בתקן החדש במחירים האלו? אולי זול יותר?

 2. לביא, תוכל לעשות סקירה מלאה של הנתבי AC החדשים,מבחינת תמורה הולמת למחיר? למה לי אישית נהיה בלאגן, כל חברה מוציאה נתב חדש ויש כ"כ הרבה פונקיות ותגי מחיר שונים.

 3. הי
  הנתב מאוד מעניין אותי – אני מבקש לדעת האם הוא גם יכול לשמש כמודם עבור שירותי בזק בנוסף להוט (אני מחובר בהוט ודי מרוצה – אבל אני מעוניין לרכוש משהו שגם יוכל לשמש אותי במידה ואחליט לעבור תשתית)

  תודה,
  גבריאל

 4. לביא, תוכל לעשות סקירה מלאה של הנתבי AC החדשים,מבחינת תמורה הולמת למחיר? למה לי אישית נהיה בלאגן, כל חברה מוציאה נתב חדש ויש כ"כ הרבה פונקיות ותגי מחיר שונים.

  אני אמור לקבל את נתב ה-AC החדש של D-LINK השבוע ואני אסקור אותו. לגבי נתב ה-EDIMAX שתומך ב-AC כבר פורסמה סקירה. http://www.netcheif.com/Reviews/BR-6478AC/BR-6478AC.htm

  ככל שיגיעו לארץ עוד נתבי AC ואקבל אותם מהמשווקים, אני אפרסם גם עליהם סקירה.

 5. האמת שמגוון הנתבים שיש כאן לעומת חו"ל הוא פשוט בזיון.
  בחו"ל הרשימה היא כמעט אינסופית, דגמים, איכויות וכד'.
  ובאמת לא ברורה הסיבה שלא שמים USB3 בנתבים, רק במוצרי פרימיום יקרים במיוחד יש USB3 שזה טיפשי.
  אגב הנתב הספציפי שמופיע בסקירה לא תומך בקושחות צד שלישי למי שזה מעניין אותו.

 6. למה הדגם הזה לכל הרוחות? למה הדגמים שהיבואנים מוכנים לעבור עבורם את דרך הייסורים של משרד התקשורת, הם דווקא הדגמים הבינוניים עם הביקורות הפושרות? יש לD-Link ראוטרים פופולריים הרבה יותר באותו מחיר.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך