מחיר מנצח: הקירור החדש של Arctic עבור המעבדים המובילים מבית AMD

הכתבה המקורית: קירור אוויר ראוי במחיר הגיוני למעבדי ה-Threadripper האימתניים? מסתבר שיש חיה כזו

חברת Arctic מוכרת היטב בשוק תודות לגופי קירור האוויר המשתלמים באופן בלתי רגיל שהיא מציעה עבור מערכות מחשבים מודרניות, ללא תלות בזהות יצרנית המעבד בה תבחרו. האם היא תצליח להביא את הבשורה הזו גם אל שוק מעבדי ה-HEDT מהמחנה האדום של AMD? ה-Freezer 50 TR הטרי הוא התשובה לכך.

קירור האוויר המאסיבי שמיועד לתושבת ה-sTR4/sP3R2 של מעבדי ה-Threadripper מהדור הראשון ומהדור השני (מחזיקים אצבעות לתאימות עתידית גם למעבדי הדור השלישי, ללא צורך במתאמים) הוא בתצורת Dual Tower עם שמונה צינורות הולכת חום בקוטר 6 מילימטרים כל אחד ו-52 סנפירי אלומיניום דקים מכל צד לפיזור מהיר ואחיד ככל האפשר של החום הנוצר – זאת בשילוב עם מאוורר 120 מילימטרים אחד ומאוורר 140 מילימטרים שיחד ידחפו את החום הרחק מהמעבד. התמונות הרשמיות לא ממש מסגירות זאת, אך מדובר במפלצת אמיתית – במשקל כולל של יותר מ-1.2 קילוגרם, אשר בהחלט מבהיר את הצורך להתמודד על פליטות חום בהספקים של 250 וואט ואף יותר איתן היא תזדקק להתמודד בכבוד.

אנא ודאו כי הזכרונות הדינאמיים בהם תשתמשו במערכת יחד עם הקירור הם בפרופיל נמוך

חיפוי הפלסטיק השחור המעוגל מעל לאלמנטים המתכתיים הכסופים מספק מראה כללי נעים למדי, אך ב-Arctic החליטו לשדרג אותו יחד עם 13 איזור הארת לד צבעונית ניתנת להתאמה ולתכנות – עם זוג פסים בחלקו העליון של הקירור שיהיה זה שיבלוט אל אלו שיסתכלו על המארז בו יורכב, וביניהם לוגו מואר בולט של היצרנית השוויצרית-גרמנית.

שילוב מאווררים בקטרים שונים נועד לאפשר פעולת סילוק חום עודף יעילה יותר, אם להאמין לאנשי השיווק ב-Arctic

המאווררים המובנים ב-Freezer 50 TR יכולים לפעול בטווח רחב של בין 200 סל"ד ל-1,700 סל"ד או 1,800 סל"ד (עבור יחידת 140 המילימטרים ויחידת 120 המילימטרים בהתאמה), מה שאמור להבטיח פעולה שקטה במעמסה מינימלית וגם ספיקת אוויר מתאימה במצבים מאתגרים. הקירור יזדקק לשלושה חיבורי 4Pin בכדי לפעול יחד עם ההארה המובנית בו – וב-Arctic מבטיחים לנו כי המוצר נועד להתמודד אפילו עם ה-Threadripper 2990WX האימתני עם 32 הליבות שלו מבלי להביא להפחתה בתדרי הפעולה המירביים אליהם הוא מסוגל להגיע.

כבר זמין בחנויות – בהנחה של דולר וחצי מתג המחיר המומלץ הרשמי, וללא צורך בתוספת מע"מ

הקירור האימתני זמין לרכישה כבר עכשיו באמאזון במחיר בסיס של 68.4 דולר, עם תוספת 19.59 דולר עבור משלוח שמביאה את המחיר הסופי ל-87.99 דולר – 310 שקלים לערך. דיל שווה? מוזמנים לכתוב לנו מה דעתכם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

מחיר המשלוח של אמאזון הוא יקר יחסית – אך היה קשה לצפות למשהו אחר עבור מוצר שמנמן שכזה ששוקל 1,242 גרם, לא כולל האריזה שלו

עדכון: צניחת מחיר! מבצע ליומיים בלבד באמאזון שמאפשר משלוח חינמי מסייע למחיר הקירור המרשים הזה להצטמק בקרוב ל-20 דולר – כעת תוכלו לשלם עבור 68.76 דולר בלבד כולל משלוח עד הבית, כלומר 245 שקלים. אם התרשמתם לטובה אך התרחקתם בגלל תג המחיר, זה הזמן לשקול מחדש.