כרטיסי ה-GeForce RTX בדרך להתכווצות • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

כרטיסי ה-GeForce RTX בדרך להתכווצות

MSI ו- עתידות להשיק בקרוב דגמי קומפקטיים במיוחד, שיתאימו גם עבור מארזי ה-Mini-ITX הצנועים ביותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-GeForce RTX 2070 הוא דגם הדור החדש בעל המחיר השפוי ביותר של , כרגע, וגם הדגם שנמצא בזמינות הרחבה ביותר מבין כל השלישייה הקיימת – ובקרוב נראה שהוא יותאם גם למערכות קומפקטיות הרבה יותר.

לפי פרטים מהאתר videocardz, חברת MSI מתכננת להרחיב את מותג ה-Aero התקציבי שלה עם דגם RTX 2070 Aero ITX, בעל מאוורר 100 מילימטרים יחיד ובאורך כולל שיעמוד על פחות מ-20 סנטימטרים. הכרטיס הגראפי אינו כולל מחבר NVLink כמו כל שאר דגמי ה-RTX 2070 ולא יגיע עם מהמפעל אלא יתספק בתדרים צנועים של בין 1,410MHz ל-1,620MHz, ויוותר גם על מחבר ה- Type-C שתומך בטכנולוגיית ה-VirtualLink – אולי בכדי לגלח עוד כמה דולרים מעלות הייצור ולספק תמחור תחרותי ככל האפשר.

הדגם המקוצץ הראשון של ה- 2070 שנחשף בפנינו
מקור התמונה: videocardz.com

בסמוך או אפילו במקביל אליו אנחנו עשויים לראות את ה-RTX 2070 Mini ITX 8G של חברת Gigabyte, גם הוא עם גוף בעל מאוורר יחיד אשר נראה קומפקטי אפילו יותר מהמתחרה של MSI – אולי באורך של כ-17 סנטימטרים בלבד, שיהיה תואם למימדים המינימליים אותם קיבלנו בדגמים עוצמתיים אחרים מהעבר כדוגמת ה- GTX 1070 וה- GTX 1080. הישג הנדסי נאה למדי.

עם המימדים הפיזיים יצטמק גם המחיר?
מקור התמונה: videocardz.com

גם הדגם של לא יציע , מה שכנראה מעיד על כך ששני המוצרים מבוססי ליבת TU104 סטנדרטית (לא מגירסת TU104A בעלת פוטנציאל ההמהרה המוגדל) – אך לפחות נראה כאן את מגוון יציאות הוידאו המלא עם שלוש מסוג 1.4, אחת מסוג HDMI 2.0b ואחת אחרונה מסוג ה-VirtualLink שחסר לכאורה אצל . נקווה להשקה רשמית בהקדם.

דגם ה-Founder's Edition של הכרטיס מאופיין באורך של כ-23 סנטימטרים – לא ענקי מדי, אך בהחלט עם פוטנציאל לשיפור שבא לידי ביטוי כעת

תגיות
Back to top button
Close
Close