מוצרים של חברת Corsair במחירי מבצע, בשעות הקרובות באמאזון • HWzone
מחשביםצרכנות

מוצרים של חברת Corsair במחירי מבצע, בשעות הקרובות באמאזון

מקלדות ועכברי גיימינג, זכרונות וקירורים של היצרנית האמריקאית מוצעים במחירי קורצים יותר ופחות, כעת בגירסה האמריקאית של חנות הענק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במידה ואתם חובבי Corsair או חובבי גיימינג באופן כללי, ומעוניינים להצטייד במוצרים חדשים שישדרגו את חוויית המשחק שלכם – הכתבה הבאה היא כנראה בשבילכם. באמאזון ארה"ב מציעים מגוון מוצרים של יצרנית ציוד המחשוב האמריקאית בהנחות של עד 60 אחוזים, שחלקן רלוונטיות מאוד גם עבורנו.

לא כל המחירים משתלמים לצרכן הישראלי, לצערנו – תוספת המשלוח המאסיבית למוצרים כבדים כמו וספקי כוח הופכת אותם לרכישה בלתי משתלמת בעליל מאמזון (ומחו"ל באופן כללי), אך מבין עשרות המוצרים בהחלט ניתן למצוא כמה הצעות מעניינות, שמהוות תחרות משמעותית למחירים הזמינים כאן בארץ הקודש.

מארז של צמד זכרונות במהירות 1,600MT/s מסדרת ה-Vengeance, בנפח כולל של 8GB (צמד סטיקים של 4GB כל אחד) מוצע במחיר לא רע של כ-205 ש"ח כולל מסים ומשלוח לישראל, ואילו מארז עם צמד זכרונות מתקדמים במהירות 3,200MT/s ובנפח כולל של 16GB (צמד סטיקים של 8GB כל אחד) מוצע במחיר מרשים מאוד של כ-470 ש"ח כולל מסים ומשלוח לארץ.

זכרונות DDR4 מתקדמים במחיר קורץ
זכרונות מתקדמים במחיר קורץ

עכבר גיימינג מדגם ה-M65 של החברה, עם לחצנים להתאמה אישית וגוף אלומיניום קל משקל, זמין לרכישה במחיר של כ-245 ש"ח בלבד, המהווה הוזלה של מעל ל-100 ש"ח מן המחירים לדגם זה בישראל.

עכבר ה-M65 עשוי להיות ההצעה המפתה ביותר מבין כל אלו שזמינות כרגע
עכבר ה-M65 עשוי להיות ההצעה המפתה ביותר מבין כל אלו שזמינות כרגע

מגוון דגמי מקלדות גיימינג מכאניות, מדגמי ה-Strafe וה-K70, עם מנגנוני לחיצה מסוגים שונים (כחול, אדום, חום) של חברת MX Cherry, זמינים במחירים של בין 485 ל-540 ש"ח כולל מסים ומשלוח, שמהווים גם הם הנחה בלתי מבוטלת לעומת המחירים של אותם דגמים בחנויות בארץ.

מקלדות ה-Strafe זמינות במגוון תצורות, וכולן מוצעות בהנחה של כמה מאות שקלים לעומת המחירים בארץ
מקלדות ה-Strafe זמינות במגוון תצורות, וכולן מוצעות בהנחה של כמה מאות שקלים לעומת המחירים בארץ

לקינוח, גם כונן זריז וקשיח מדגם Voyager Slider X1 זמין במחיר של של כ-380 ש"ח כולל מס ומשלוח, ומהווה דיל די טוב לכל מי שמעוניינים בכונן קומפקטי יחסית בנפח ראוי, שלא ימהר לשבוק חיים כאשר תזרקו אותו בתיק יחד עם שלל פיצ'פקעס אחרים.

כלל מחירי המבצע יהיו זמינים עד לשעה 10 בבוקר מחיר (רביעי, ה-10 בפברואר), אז כמו תמיד מוטב שתנצלו את אלו הקורצים לכם כבר עתה, לפני שכבר לא יהיה. קניות מהנות!


תגיות
Back to top button
Close
Close