מוצרים נבחרים מבית Logitech, כעת בהנחות מרשימות באמאזון (עדכון: הסתיים) • HWzone
מחשביםציוד הקפיצרכנות

מוצרים נבחרים מבית Logitech, כעת בהנחות מרשימות באמאזון (עדכון: הסתיים)

מבצעי Deal of the Day בחנות המקוונת מעניקים לכם אפשרות לקבל עכברים, מקלדות ואוזניות במחירים מפתיעים לטובה, רק בשעות הקרובות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הנה עוד מבצע של אמאזון שכדאי לכם לשקול, בייחוד אם יש לכם חיבה כלשהי למוצריה של Logitech השוויצרית: מבצעי Deal of the Day העדכניים באמאזון ארה"ב מתרכזים בכמה ממוצריה הפופולריים ביותר של החברה, אשר מוצעים בהוזלה משמעותית לעומת העלויות הזמינות כאן בארץ הקודש.

לא כל המבצעים שנמצאים בעמוד המרכז קורצים באותה מידה, אך בין ההצעות המעניינות ביותר ניתן למצוא מארז המקלדת והעכבר האלחוטיים MK710 שזמינים במחיר של כ-73 דולר כולל מסים ומשלוח לישראל (כ-285 ש"ח, שהם כחצי מהמחיר בארץ), עכבר אלחוטי מדגם M557 בעבור 37 דולר כולל משלוח ישיר לארץ (כ-145 ש"ח), מקלדת, אוזניות גיימינג מדגם G35 בעבור כ-64 דולר כולל מסים ומשלוח, אוזניות H800 אלחוטיות במחיר של כ-69 דולר, מצלמת מדגם C920 במחיר של כ-67 דולר וסט של מקלדת ועכבר MX800 אלחוטיים בעבור כ-140 דולר הכל כולל הכל, לעומת עלויות של מעל ל-1,000 ש"ח בארץ.

MK710
MK710

כל המבצעים הללו יהיו זמינים עד לשעה 10:00 בבוקר היום (יום רביעי, ה-9 במרץ) – אז כדאי מאוד לנצל אותם בשעות הקרובות, לפני שהם ייעלמו. קניות מהנות!

G35
G35


תגיות
Back to top button
Close
Close