מודולריות קומפקטית: Cooler Master מציגה את ה-MasterCase Pro 3 • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוח

מודולריות קומפקטית: Cooler Master מציגה את ה-MasterCase Pro 3

המארז החדש של היצרנית הפופולרית רוצה לספק את היתרונות המעניינים של ה-MasterCase 5 גם עבור שוק המיני מחשבים

בשנה שעברה הזדמן לנו להכיר מארז חדש לגמרי של חברת Cooler Master שמאחוריו ניצבה גישה חדשה אשר הציבה את המודולריות ואת אפשרות הבחירה של המשתמש במרכז – ה-MasterCase 5, ואחיו ה-MasterCase 5 Pro (שהגיע עם יותר תתי רכיבים מודולריים).

כעת, נראה שאנשי היצרנית ראוי כי טוב והחליטו שהגיע הזמן לספק את היכולות המודולריות המרעננות שלהם גם לאלו שמעוניינים במערכות קטנות וקומפקטיות יותר – עם ה-MasterCase Pro 3, שמותאם ללוחות בתצורות Mini-ITX ו-Micro-.

כמעט כל רכיב ניתן להזזה או לפירוק מהשילדה הבסיסית
כמעט כל רכיב ניתן להזזה או לפירוק מהשילדה הבסיסית

ה-MasterCase Pro 3 דומה בעיצובו ל-MasterCase 5, וכמוהו לא מוותר כמעט על שום הזדמנות להציע גמישות לצרכן – החזית, החלק העליון וגם חיפוי הצד ניתנים להחלפה ולהתאמה אישית מתוך כמה וכמה אופציות שזמינות עבור הדגם, וגם בתוך גוף המארז ישנו מעגן לכונני 3.5 אינץ' ולכונני 2.5 אינץ' (עד שישה מהם) שאותו ניתן לקבע בחלק העליון, האמצעי או התחתון – או לפרק לגמרי מתוך המוצר.

cmp5

המארז הטרי כולל מקום לעד שישה מאווררים, מתוכם שלושה שיכולים להיות מאסיביים במיוחד עם קוטר 140 מילימטרים ועובי של 25 מילימטרים (שמתאים גם לרדיאטורים גדולים במערכי מים), תמיכה בספקי כוח באורך של עד 200 מילימטרים בהתקנה תחתית, מקום לעד שני כרטיסי מסך גדולים במיוחד באורך של עד 370 מילימטרים וגם מקום ליחידת למעבד בגובה של עד 190 מילימטרים. במילים אחרות, מדובר במוצר שללא ספק מיועד לתמוך גם במערכות ה-Mini-ITX העוצמתיות והמתקדמות ביותר.

יש גם אופציה לחלון צד גדול ונאה
יש גם אופציה לחלון צד גדול ונאה

ה-MasterCase Pro 3 מוצע בצבע שחור ובמחיר מומלץ של 100 דולר, נמוך בכ-40 דולר ממחירו המומלץ של האח הגדול MasterCase 5 Pro. הדגם החדש והמוקטן כבר הספיק לזכות בכמה וכמה ביקורות מחמיאות מאוד ברשת, ומסתמן באופן כללי בתור המשך מוצלח מאוד לקו הרעיוני של החברה שמעניק הרבה אפשרות בחירה במחיר שנשאר שפוי והגיוני עבור קהל יעד רחב יחסית. האם יש עוד לאן להשתפר ולהשתדרג מכאן? נחיה ונראה.

cmp2

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close