מהר לפני שייגמר: כונן קשיח חיצוני של 4 טרה-בייט במחיר מצחיק (עודכן)

הכתבה המקורית: הוזלה גדולה במיוחד מאפשרת להשיג את דגם ה-My Passport של חברת בפחות מ-250 שקלים

הפופולריות של כוננים מכאניים מצטמקת באופן קבוע כבר שנים לצד הירידה ההדרגתית במחיר כונני ה- הזריזים יותר, אך האסכולה הישנה ממשיכה להיות רלוונטית למרות הכל כשהמחיר תחרותי מספיק – וזה בדיוק מה שקורה בשעות האלו באמאזון האמריקאית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כונן My Passport Portable חיצוני של חברת Western Digital הגדולה בגוון שחור ובנפח של 4 טרה-בייט ירד אל מחיר נמוך משמעותית מרף פטור המע"מ הישראלי – 64.17 דולר כולל משלוח עד הבית, שהם כ-235 שקלים בלבד לדגם שמחזיק בממוצע ציונים של 4.1 מתוך 5 בחנות המקוונת. לשם ההשוואה, כונני חיצוניים בנפח דומה נמכרים בארץ במעל ל-500 שקלים (!), ללא תלות ביצרנית או בדגם הספציפי, כך שמדובר כאן בהטבה גדולה במיוחד.

זקוקים לגיבוי גדול? אל תפספסו את ההזדמנות הזו

מספר דגמי כונני אחרים של WD שהוצעו במחירי רצפה לזמן קצרצר כבר הספיקו לחזור אל רמות המחיר המקוריות שלהם, כך שאי אפשר לדעת עד מתי נראה את ההצעה הנוכחית זמינה הלכה למעשה – אנחנו ממליצים לכם לשקול ולנצל אותה כמה שיותר מהר, כי בעוד רגע גם היא עשויה להתפוגג לה. שופינג נעים!

עדכון: נראה כי גם הדיל על הכונן הזה הסתיים לו – ואנחנו מקווים שהספקתם להשיג לעצמכם אחד (או כמה) בזמן. נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות, וכמובן שנעדכן אתכם במידה והמבצעים של היום יבצעו קאמבק מפתיע.