מגה-מסך במחיר מבהיל: הכירו את דגם הדגל הטרי מבית AOC • HWzone
מחשביםמסכים

מגה-מסך במחיר מבהיל: הכירו את דגם הדגל הטרי מבית AOC

מותג הגיימינג של היצרנית הטאיוואנית יציע שילוב של מימדים גדולים, קימור, רזולוציה מוגדלת, איכות וקצב רענון גבוה – בתג מחיר של כמעט 10,000 שקלים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


 בתקופה האחרונה נראה כי המסכים השולחניים המשוכללים ביותר הם אלו שהולכים עם רזולוציית גדולה עם קצב רענון גבוה ככל הניתן, במימדים קומפקטיים באופן יחסי – אך חושבת שאפשר וצריך אחרת, עם תצוגה גדולה וקמורה שמתפשרת במעט על הרזולוציה וצפיפות התצוגה בכדי לספק קצב רענון מירבי מוגדל.

מסך ה-AGON AG353UCG הטרי הוא מוצר הדגל החדש של המותג מטאיוואן – עם פאנל בטכנולוגיית VA בגודל אלכסוני של 35 אינץ' בעל רזולוציית 3,440×1,440 פיקסלים, קימור 1800R (לפי רדיוס של 1,800 מילימטרים) ותמיכה קצב רענון מירבי של 200Hz בתמיכה בטכנולוגיית ה-G-Sync Ultimate של לסנכרון אנכי והחלקת תנועה עם בקר חומרתי ייעודי לכך.

ככה זה נראה כשחברת מורידה את כל החסמים והולכת על כל הקופה

המסך תומך בתצוגת צבעים של 8 ביט (כלומר 16.7 מיליון גוונים), מיישם שימוש בשכבת Quantum Dot להעשרת הגוונים המוצגים, תומך בתקן ה-DisplayHDR 1000 שאומר כי הוא מסוגל להגיע לבהירות תצוגה מירבית גבוהה במיוחד של 1,000 ניט, מכסה 95 אחוזים ממכלול הצבעים של תקן ה-Adobe RGB, מכסה 124 אחוזים ממכלול תקן ה-sRGB הנפוץ וגם מכסה כ-90 אחוזים ממכלול הצבעים של תקן DCI-P3 – וכמו כן תקבלו בו גם צמד מובנים עוצמתיים באופן יחסי בהספק של 8 וואט האחד.

כמו כל מסך גיימינג מודרני שמכבד את עצמו – גם כאן תמצאו אלמנטים בגוונים בוהקים – והארת לד מובנית שמשתלבת סביב הציר המחבר בין המסך עצמו למעמד שלו

ה-AGON AG353UCG כולל יכולות ארגוניות סבירות ביחס לתצוגה עם התאמת גובה, הטייה וסיבוב (חלקי) על ציר – ומציע צמד כניסות 1.4a שאחת מהן בגודל מלא ואחת מהן מוקטנת בכדי ליהנות ממלוא יכולותיו, עם חיבור HDMI 2.0 נוסף בגודל מלא למעוניינים אשר יתמוך בהצגה עם קצב רענון של עד 100 הרץ בלבד. חיבור 3.5 מילימטרים יאפשר חיבור של מיקרופון ואוזניות ישירות אל המסך וחיבור Type-B יאפשר הזנה של רכזת עם ארבעה חיבורי Type-A במסך, אשר לצערנו נמצאת בחלק התחתון (במיקום שכנראה לא יהיה נוח במיוחד לשימוש תכוף).

מגוון החיבורים אינו עשיר באופן בלתי רגיל – כפי שהיינו מצפים ממוצר שעשוי לשאת תג מחיר בן חמש ספרות כאשר ינחת בישראל

המסך של AOC הוא מתקדם בהחלט, אך האם הוא מתקדם מספיק בכדי להצדיק תג מחיר מומלץ רשמי של 2,530 יורו באירופה, איתו יהיה זמין כבר בשבועות הקרובים? 9,410 שקלים בהמרה ישירה זה מספר שקשה בהחלט לעיכול אפילו עבור אדוקים בעלי ממון, בייחוד כאשר יש בשוק כמה אלטרנטיבות עם גודל ורזולוציה דומים (בקצב רענון מירבי נמוך יותר, ראוי להבהיר) אשר נמכרות בפחות משליש מחיר. מה דעתכם בנושא? בואו לדבר עם כולם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close