מבצעי סייבר מאנדיי: כרטיס מסך אימתני במחיר מפתיע • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךמבצעים מרחבי הרשת

מבצעי סייבר מאנדיי: כרטיס מסך אימתני במחיר מפתיע

אחד מדגמי ה- 2080 האימתניים בסביבה בהנחה של מאות שקלים לעומת כל מחיר שתראו בישראל – כעת באמאזון

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הגעתם של דגמי ה- 2080 SUPER איפשרה למחיר דגמי ה- 2080 הסטנדרטיים להתחיל ולהצטמק – ואלו חדשות טובות עבור חובבי הגיימינג, משום שמדובר גם היום במוצרים עוצמתיים מאוד אשר יעניקו אפשרות להפעיל את מרבית הכותרים בהגדרות גראפיות עליונות ובקצב תצוגה גבוה ויציב.

מרגישים שאתם בשלים לשדרוג? באמאזון ארצות הברית מציעים עכשיו את דגם ה-FTW3 של חברת EVGA, עם משולש שתופס כמעט שלושה חריצים בלוח האם ובמארז, עם הארה מובנית ועם פלטה מתכתית אחורית לחוזק מכאני ופיזור חום משופרים – במחיר בסיס של 619.99 דולר, שמהווה הנחה של 80 דולר לעומת מחיר הבסיס המומלץ איתו הושקו כרטיסי ה- 2080 בעבר והנחה תיאורטית של 230 דולר לעומת מחירו המומלץ של הדגם הספציפי הזה.

יחד עם משלוח חינמי ארצה ותוספת מע"מ מתקבל מחיר של 742.56 דולר – כלומר 2,605 שקלים לערך כולל עמלת המרה צפויה. מדובר במחיר שזול ביותר מ-300 שקלים לעומת כל דגם 2080 שנמכר בארץ, וההפרש הזה תופח עוד יותר אם משווים את המוצר אל דגמים בעלי קירורים מתקדמים שנועדו להתחרות ב-FTW3 ישירות.

ה- 2080 הוא כרטיס שמוגדר בתור EOL, ראוי לציין, כלומר כזה שהייצור שלו נפסק לטובת דגם ה-SUPER שמחליף אותו – אבל זה לא מונע ממנו להיות דגם עוצמתי וראוי למדי, גם במסגרת חיסול המלאים שעוד נותרו

מה דעתכם על ההצעה? שתפו אותנו ואת כולם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

דגם מעניין נוסף של ה-RTX 2080 שזמין במחיר תחרותי היא ה-Sea Hawk X מבית חברת MSI, עם בלוק מים מלא מבית חברת EKWB הנודעת ודרישה לחיבור אל מערכת מים חיצונית (משאבה, מאגר מים ורדיאטור) שאינה כלולה במארז המוצר. אם זה משהו שכבר קיים אצלכם – תוכלו לרכוש את הכרטיס המומהר במחיר של 766.24 דולר, שהם מעט פחות מ-2,690 שקלים בסיכום הכולל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מכינים מערכת מים במחשב האישי? הכרטיס הגראפי הזה יוכל להשתלב בה באופן נהדר


תגיות
Back to top button
Close
Close