למארז שלי שלוש פינות: הכירו את ה-Thermaltake P90 המופלא • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחכתבות נבחרות

למארז שלי שלוש פינות: הכירו את ה-Thermaltake P90 המופלא

הדגם הטרי של יצרנית הציוד ההיקפי הפופולרית מציע עיצוב ייחודי לאלו שלא מעוניינים להציב את מערכת המחשב שלהם בפינת החדר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם התלהבתם ממארז בעל מראה שאינן שני לו כדוגמת ה-Quadstellar, אך במקביל נבהלתם מתג המחיר – יכול להיות שדגם ה- P90 הפינתי המדליק של חברת הוא התשובה עבורכם.

מארז ה-Mid Tower הפתוח למחצה עשוי שילוב של מתכת וזכוכית מחוסמת מרשימה בעובי של 5 מילימטרים, שוקל קצת יותר מ-17 קילוגרם ומיועד לתמוך בכל לוחות האם בתצורות ה-mini-ITX, microATX וה-ATX, עם מספיק מקום לכרטיסי מסך גדולים באורך של עד 32 סנטימטרים, ספקי כוח באורך של עד 22 סנטימטרים, גוף למעבד בגובה 18 סנטימטרים וגם עד ארבעה כונני בתצורת 3.5 אינץ' ועוד שלושה כונני 2.5 אינץ' (או לחילופין עד שעה כונני 2.5 אינץ') – כל אלו בשתי פאות שונות שחשופות לעיני כל, עם תא משולש קטן סגור שנמצא ביניהם לטובת סידור כבילה מיטבי ותוספת של רכיבים שלא נמצא להם מקום בחלקים החיצוניים.

למה להתפשר על מארז מלבני סטנדרטי כאפשר לבחור באחד בעל צורה אבסטרקטית כמו זו?

המארז זמין בצבע שחור בלבד בשלב הזה, ותומך במערכי מתקדמים למדי עם מקום לעד ארבעה מאווררי 120 מילימטרים, עוד שלושה מאווררי 140 מילימטרים – ומיקומים ייעודיים עבור צמד רדיאטורים למערכות מים במימדים עצומים של עד 420 מילימטרים ועד 480 מילימטרים (כלומר רדיאטור עם מערך של שלושה מאווררי 140 מילימטר ורדיאטור עם ארבעה מאווררי 120 מילימטר). יש גם פאנל חיבורים קדמי, או עליון, עם צמד כניסות 3.0, צמד כניסות 2.0 ומחבר אודיו אנלוגי.

המארז ניתן לקיבוע על הקיר, ולשימוש הן בעמידה והן בשכיבה, לפי העדפתו של המשתמש ומיקום הצבתו

מחירו הרשמי של ה-Core P90 עומד של 180 דולר, שהם עדיין סכום לא נמוך כלל לעומת הרבה מארזים אחרים – אך כזה שעשוי להתאים לקהל יעד רחב הרבה יותר של גיימרים אשר שואפים שהמערכת הנייחת שלהם תבלוט בשטח, וגם לחובבי למיניהם שמקבלים השראה גדולה למראה קווי המתאר המרעננים של המוצר.

לא זול, אך גם לא מרגיש כמו גימיק לעשירים בלבד


תגיות
Back to top button
Close
Close