לוחות אם מבית אסוס בקומפיוטקס - מגוון מתמיד • HWzone
Computex 2013מחשביםלוחות אם

לוחות אם מבית אסוס בקומפיוטקס – מגוון מתמיד

אסוס בקומפיוטקס – בעל אפשרות להחליף מראה בפשטות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בתור יצרנית חומרה מובילה, מרשה לעצמה בדור הזה להתפרע עם עיצובים יוצאי דופן של חומרה. כך עשתה עם סדרות ו-TUF החדשות שלה, אשר מכילות אופציות כמו הסרה והשמה של שילדות שונות על לוח האם לקבלת מראה כללי שונה

סדרת TUF (ר"ת The Ultimate Force) של מוכרת בתור זאת המיועדת לשרוד, ממש כמו טנק. לקחה את זה צעד אחד קדימה והשיקה סדרה של שילדות פלסטיק אותן תוכלו להלביש על לוחות האם שלכם על מנת לקשט אותם ממש כאילו עושים לבובות פלסטיק. כל אותן השילדות מתאימות למאווררים הקטנים במקומות המיועדים ולא פוגעים בביצועי הקירור.

  

בנוסף לשילדות אלו, מציגה אסוס גם גופי מתחלפים למייצבי המתח כולל אחד התומך בצינורות מים. גופי אלו נקראים CrossChill ומתאימים לשלל לוחות אם מסדרות TUF ו- החדשים מבוססי תושבת LGA1150.

זה הוא לוח האם Maximus VI Formula, לוח האם הראשון מסדרת אשר מקבל שילדה טרמית (אמנם צנועה יותר):

אין ספק שאסוס נותנת למשתמשים שלה את מה שהם רוצים – חומרה אלגנטית ללא פשרות. עוד בתערוכה, הציגה מערכות מחשב עם החומרה הנ"ל בפעולה:


    

לוח אם חדש נוסף שעושה בכורה בתערוכת קומפיוטקס הוא Maximus VI Impact בתצורת Mini-ITX אשר מתיימר וגם לוקח בקלות את תואר לוח ה-Mini ITX המתקדם ביותר בעולם. בגודל כף יד ממוצעת… של אדם בעל כף יד גדולה יחסית:
נראה שהירגעות פעולת בשוק לוחות האם בסוף 2012 הייתה רק השקט שלפני הסערה. טרם נראה מגוון לוחות אם כה מרשים, כה מתקדם וכה ורסטילי מבית יצרנית כבר בהשקת פלטפורמה.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close